• Merhaba, sitemizi reklamsız olarak görüntülemek, konular oluşturmak, tartışmalara katılmak ve diğer özelliklerden faydalanmak için hemen hesap oluşturabilirsin!
  • Özel mesaj, sohbet ya da Facebook, Twitter ve Google+ üzerinden kullanıcılardan destek talebinde bulunmayın. Bir sorun yaşarsanız lütfen sadece forumlarımızı kullanın.

Türk Android Geliştiricileri Programı

Şimdi sıkı dur! Bizim ailemize katılmak ve insanlara yardımcı olmak ister misin? Herkesin çalışmalarını taktir etmesi için seni davet etmiyoruz. Seni gerçekten bir şeyler geliştirmen ve bunları bir Türk olarak Türkçe dile sahip bir Türk forumunda yapmanı istiyoruz. Bu sayfayı sonuna kadar okumalısın!


Türkiye Logo


Merhaba! Bu sayfanın amacını az çok başlıktan da anlamış olmalısın. Bizim bir amacımız var. Ve biz yalnızca senin sayende bu amacı gerçekleştirebiliriz.

Bu sayfayı ilk olarak okumuş olabilirsin ancak AndroNetwork Forum içerisinde biraz gezindiğin takdirde bizim çok sıkı bir aile olduğumuzu anlayacaksın.

Şimdi sıkı dur! Bizim ailemize katılmak ve insanlara yardımcı olmak ister misin?

Herkesin çalışmalarını taktir etmesi için seni davet etmiyoruz. Seni gerçekten bir şeyler geliştirmen ve bunları bir Türk olarak Türkçe dile sahip bir Türk forumunda yapmanı istiyoruz.

XDA ve benzeri sitelerde gördüğümüz, gördüğünüz bu programı biz Türkiye sınırları içerisinde elimizden geldiğince uygulamak ve kaytan bıyıklarımıza yakışır yeni Android ROM ve kerneller ortaya çıkarmak istiyoruz!

Bu konuda çok bir şey yapmana gerek yok aslında. Sadece içinden geldiği gibi yaptığın özgür ve ücretsiz yazılım sürümlerini diğer kullanıcılar ile paylaşmalısın.

Bizden gereken desteği alabileceğine dair sana söz veriyoruz.

Neden bir Türk yabancı sürümleri kullansın? Neden Türklüğe yakışır bir şekilde isimlerde ROM adları bulmayalım?

Tekrar soruyoruz! Bizimle bilginizi becerinizi geliştirmek ister misin? Türkiye'de ve tüm dünyada çalışmalarının kullanılmasını ister misin?

Bunun için basit bir kaç adım izlemen yeterli olacaktır. Bizim kapımız size her zaman açık.

Eğer sende bu programa katılmak istersen şu adreste yer alan formu doldurman yeterli olacaktır.

Şimdiden ilgi ve alakan için teşekkür eder, aramıza hoş geldin deriz!

<< Forma gitmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz >>
  • Yayınlanan
    13.11.2014
  • Sayfa görüntüleme sayısı
    3,597
Üst