• AndroNetwork'da çerezler (cookies) kullanılmaktadır ve forumlarımızı kullanımınızda bu şartları kabul etmiş sayılırsınız. Daha fazla bilgi edinin.
  • Merhaba, sitemizi reklamsız olarak görüntülemek, konular oluşturmak, tartışmalara katılmak ve diğer özelliklerden faydalanmak için hemen hesap oluşturabilirsin!
  • Özel mesaj, sohbet ya da Facebook, Twitter ve Google+ üzerinden kullanıcılardan destek talebinde bulunmayın. Bir sorun yaşarsanız lütfen sadece forumlarımızı kullanın.

Terms and rules

1- Yeni bir başlık açarken "Lütfen Yardım", " Acele Yardım" gibisinden konunun içeriğiyle alakasız başlıklar açmak yasaktır. Lütfen mesaj içeriğini anlamlı bir şekilde özetleyebilecek kısa bir cümle kullanarak başlığa konu belirtiniz.

2- Başlıklarda ve mesajlarda büyük harfler kullanmak, font boyutunu ve font rengini abartmak yasaktır. Ayrıca flood olarakta tabir edilen, ardarda mesajlar göndermek yasaktır.

3- Başlık açmadan önce düşünerek konu içeriğinin en uygun olabileceği foruma başlık açınız. Alakasız forumlara başlık açarsanız, açtığınız başlık taşınabilir/silinebilir.

4- Türkçe yazım hatası yapmadan, chat dili yazım tarzı kullanmadan sade bir dille sorununuzu ya da mesajınızı yazınız. Aksi takdirde yazdıklarınızdan bir şey anlaşılmayabilir ve dolayısıyla size yardım etmekte güçlük çekebiliriz ya da yardım edemeyebiliriz.

5- Özel mesaj yoluyla yardım istemek, mesajlarda msn/icq v.b. veya mail adresi vererek yardım istemek yasaktır. Ayrıca bu sitedeki hiç bir yönetici özel mesaj, e-posta, MSN ya da başka bir iletişim programı yoluyla destek vermemektedir. Bu şekilde yardım isteyenler siteden uzaklaştırılabilirler. Sorularınız için lütfen ilk önce forumlarımızda arama yapınız, eğer uygun sonuca ulaşamadıysanız yeni bir başlık açarak sorunuzu sorabilirsiniz.

6- Avatarlar ve imza resimleri, forum düzenini bozacak boyutlarda ve ahlaka, etik kurallara aykırı olmamalıdır. Bu tarz resimleri kullanan kullanıcıların avatar veya imza kullanma izinleri yasaklanır.

7- AndroNetwork sitesinin üzerinden hiç kimse kazanç sağlamak amacıyla uygulama, rom ve benzeri içerik dağıtamaz. Çünkü Android ücretsiz bir yazılımdır ve buna ait tüm rom, modifikasyon ve benzeri içerikler sitemiz üzerinden ücretsiz sunulacaktır.

8- Kullanıcılar imzalarında, mesajlarında ya da profil bilgilerinde kendilerine veya başkalarına ait mp3, warez, crack, erotik, porno v.b. yasa dışı sitelere ait linkler veremez. Ayrıca ticari amaç taşıyan imzalar kullanmak, mesajlar göndermek ve başlıklar açmak yasaktır. Bu kuralı ihlal eden kullanıcılar derhal siteden uzaklaştırılacaktır.

9- Ücretli destek forumu dışında diğer forumlarda (konular, mesajlar, özel mesajlar dahil) ücretli destek vermek ya da istemek kesinlikle yasaktır. Bu şekilde destek isteyenler ya da verenlerin hesapları kapatılabilir ya da yasaklanabilir.

10- Yeni başlıklarınızı kesinlikle ilgili forumlara açınız. Örneğin, Note 2 Resmi 4.3 Sürümüne Güncelleme hakkında bir sorununuz varsa "Samsung Galaxy Note 2 > Soru/Cevap, Yardım ve Sorun Giderme " forumuna başlık açınız. Bu kurala uymayan kullanıcıların başlıkları silinebilir ve kullanıcı uyarı alabilir ya da süresiz uzaklaştırılabilir.

11- Sitelerimizde kendi tecrübe ve bilgilerimizi paylaşmaktayız. Kullanıcı kaynaklı ya da herhangi bir işlemin, anlatımın uygulanması sonrasında ya da sırasında oluşacak bir sorunda hiçbir şekilde sorumlu tutulamayız. Sitemizde bulunuyor iseniz bunu kabul etmiş sayılırsınız.

12- Yukarıda belirtilmiş olan genel koşullar dışında tekrar eden ya da genel forum düzenini bozmaya, hakarete varan davranışlarda ilk olarak uyarılacaksınız daha sonra geçici olarak hesabınız askıya alınacaktır. Bu davranışınızı tekrar etmekte ısrarlı olduğunuz anlaşıldığı zaman ise hesabınız kalıcı olarak askıya alınacaktır.

13- AnroNetwork Yönetimi tüm koşullarda geçerli olmak üzere bir ya da daha fazla kullanıcı için vicdani durumları göz önünde bulundurarak karar verme / değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Sitemize tüm kayıt olan ya da anonim olarak gezen kullanıcılarımız bu kuralları kabul etmiş sayılır ve uymak zorundadır.

AndroNetwork Forum Yönetimi