• Merhaba, sitemizi reklamsız olarak görüntülemek, konular oluşturmak, tartışmalara katılmak ve diğer özelliklerden faydalanmak için hemen hesap oluşturabilirsin!
  • Özel mesaj, sohbet ya da Facebook, Twitter ve Google+ üzerinden kullanıcılardan destek talebinde bulunmayın. Bir sorun yaşarsanız lütfen sadece forumlarımızı kullanın.

Yardım Yurt dışı M8 Yazılım yükleme yardımı!

Yardımcı olursanız çok sevinirim ...Telefonum şuanda bootloadwr kilidi açık , S-off yazıyo ve cid11111 şeklinde , telefonu aldığım kişi root da atmış farklı bi yazılımda ve cihazım yurtdışı , imei de farklı cihaza kayıtlı , şimdi ben bu cihaza normal htc nin kendi stock romunu nası atabilirim , telefonda twrp yüklü

Yardımcı olursanız çok sevinirim ...Telefonum şuanda bootloadwr kilidi açık , S-off yazıyo ve cid11111 şeklinde , telefonu aldığım kişi root da atmış farklı bi yazılımda ve cihazım yurtdışı , imei de farklı cihaza kayıtlı , şimdi ben bu cihaza normal htc nin kendi stock romunu nası atabilirim , telefonda twrp yüklü

Trnn

Cevabınız onda
cihazın model id ve firmwaresi nedir.?

roethlisberger

Slim Roethlisberger
Telefonum şuanda bootloadwr kilidi açık , S-off yazıyo ve cid11111 şeklinde , telefonu aldığım kişi root da atmış farklı bi yazılımda ve cihazım yurtdışı , imei de farklı cihaza kayıtlı , şimdi ben bu cihaza normal htc nin kendi stock romunu nası atabilirim , telefonda twrp yüklü
https://www.andronetwork.com/konu/h...roid-yedekler-firmware-diger-yazilimlar.7613/

bu konuyu incele telefonuna uygun stok romu bulup telefona flaşla, hepsi verdiğim linkde mevcut sanırım, ayrıca imein değişeceğini sanmıyorum ama yine de emin değilim onu biraz daha araştır