• Özel mesaj, sohbet ya da Facebook, Twitter ve Google+ üzerinden kullanıcılardan destek talebinde bulunmayın. Bir sorun yaşarsanız lütfen sadece forumlarımızı kullanın.

İstek / Öneri  Yeni Forum Düzeni

tahakaradeniz

Kayıtlı kullanıcı
Forum çok güzel oldu çok daha hızlı artık yalnız reklamları kapatan uyğulamaları kapatmadan siteye girilememesi büyük eksi. Adaway kullanıyorsan siteyi kullanamıyorsun. Devredışı bırakmak da istemiyorum çünkü google reklamlarındaki abuk subuk görüntüleri görmek istemiyorum.

MuhYal

Muhammed Yalçınkaya
Yönetici
Forum çok güzel oldu çok daha hızlı artık yalnız reklamları kapatan uyğulamaları kapatmadan siteye girilememesi büyük eksi. Adaway kullanıyorsan siteyi kullanamıyorsun. Devredışı bırakmak da istemiyorum çünkü google reklamlarındaki abuk subuk görüntüleri görmek istemiyorum.
Merhaba Taha, teşekkürler ancak sitenin gelişmesi için bu gerekiyor ve yasal. Ayrıca şunu belirtmeliyim ki sitemizdeki reklam izinlerine göre rahatsız edici reklamlar göremezsin bunu biz ayarlıyoruz. Karşılaştığın an ekran görüntüsünü bana atarsan incelemeye alırız.

FuXiN

Kayıtlı kullanıcı
Sadece bu foruma için devre dışı bırakırsanız o uyarıyı almazsınız ve az çok katkınız olur. Ben öyle yapıyorum :)

tom m

Kayıtlı kullanıcı
Sadece bu foruma için devre dışı bırakırsanız o uyarıyı almazsınız ve az çok katkınız olur. Ben öyle yapıyorum :)
ben de forum için devredışı bıraktım. en ufak bir reklamla karşılaşmadım daha. kaldı ki adblock gibi uygulamarı kaldırmamı isteyen belli başlı forum sitelerinde kaldırıyorum zaten. kenarda küçük bi metnin bulunmasının bana zararı yok, üstüne bir de siteye faydası varsa memnun oluyorum.

tahakaradeniz

Kayıtlı kullanıcı
Aşağıdaki görüntü rahatsız edici geliyor bana. Reklam konusunda zorlama iyi bir politika değil. Tabi bu benim fikrim. Site sahibi veya yöneticileri istediğini yapabilir elbette. Şimdiye kadar çok istifade ettik sağolsunlar. Daha iyi yerlere gelmeniz temennilerimle.

RjBt1uV.png

MuhYal

Muhammed Yalçınkaya
Yönetici
Aşağıdaki görüntü rahatsız edici geliyor bana. Reklam konusunda zorlama iyi bir politika değil. Tabi bu benim fikrim. Site sahibi veya yöneticileri istediğini yapabilir elbette. Şimdiye kadar çok istifade ettik sağolsunlar. Daha iyi yerlere gelmeniz temennilerimle.

RjBt1uV.png
Çerezlerinizi temizleyip şimdi bakar mısınız reklamı düzenledim ;)