Sorun Xperia Z1, resimler acilmiyor

• Özel mesaj, sohbet ya da Facebook, Twitter ve Google+ üzerinden kullanıcılardan destek talebinde bulunmayın. Bir sorun yaşarsanız lütfen sadece forumlarımızı kullanın.

Turgay

Yeni kayıt oldu
Kayıtlı kullanıcı
23.04.2013
1
0
377
Sayin Saygi deger arkadaslar,

Oncelik ile yapmis oldugun calismalar icin sizi tebrik ediyorum. Kendim yuksek yasta olan bir sahisim ve yurt disinda yasamaktayim. 2 seneye yakin belirtigim Sony Experia Z1 telefonu kullanmaktayim. Sorun yasamadadim desem yeri var. Yalnizca, ana hafiza karti mesaji geldikten sonra, bunlari sd kartina atayim mesajina kadar. Evet'i onayladiktan sonra, resimler sd kartina kopyalandi fakat kopyalama esnasinda data guzel gitmekte fakat resimlerin extra bilgileri mesela: ebatlari, hangi telefonda cekilmis gibi. Bu resimler maalesef acilmiyor. Yani medya bulunamadi mesaji geliyor. Bu resimleri flash hafizadan geri almak istiyorum (Photo recovery, Dr Phone veya buna benzer programlar ile). Mümkunmudur onuda bilmiyorum. Fakat, cihazi bir turlu root yapamadim. bir kac cesitli yazilim denedim, Sony Unlock, Kingo gibi maalesef sonuca ulasamadim. Bana bir tavsiyede bulunabilirmisiniz?

Sony Experia Z1
Model: C6903
imei: 358091051816***
Android vers. :4.4.4
build: 14.4.A.O.157

Eger Bir cevap verebilirseniz beni ihya edersiniz. Tesekkurler

Turgay

MuhYal

Muhammed Yalçınkaya
Yönetici
15.02.2014
7,169
763
13,452
Sayin Saygi deger arkadaslar,

Oncelik ile yapmis oldugun calismalar icin sizi tebrik ediyorum. Kendim yuksek yasta olan bir sahisim ve yurt disinda yasamaktayim. 2 seneye yakin belirtigim Sony Experia Z1 telefonu kullanmaktayim. Sorun yasamadadim desem yeri var. Yalnizca, ana hafiza karti mesaji geldikten sonra, bunlari sd kartina atayim mesajina kadar. Evet'i onayladiktan sonra, resimler sd kartina kopyalandi fakat kopyalama esnasinda data guzel gitmekte fakat resimlerin extra bilgileri mesela: ebatlari, hangi telefonda cekilmis gibi. Bu resimler maalesef acilmiyor. Yani medya bulunamadi mesaji geliyor. Bu resimleri flash hafizadan geri almak istiyorum (Photo recovery, Dr Phone veya buna benzer programlar ile). Mümkunmudur onuda bilmiyorum. Fakat, cihazi bir turlu root yapamadim. bir kac cesitli yazilim denedim, Sony Unlock, Kingo gibi maalesef sonuca ulasamadim. Bana bir tavsiyede bulunabilirmisiniz?

Sony Experia Z1
Model: C6903
imei: 358091051816***
Android vers. :4.4.4
build: 14.4.A.O.157

Eger Bir cevap verebilirseniz beni ihya edersiniz. Tesekkurler

Turgay
Merhaba Turgay bey aramıza hoş geldiniz, rica ederiz. Şu konumu incelediniz mi?

Konu bağlantısı: http://www.andronetwork.com/konu/xperia-z1-android-4-4-4-14-4-a-0-157-sueruemue-root-rehberi-bootloader-kilidi-acik-kapali.263/