• Özel mesaj, sohbet ya da Facebook, Twitter ve Google+ üzerinden kullanıcılardan destek talebinde bulunmayın. Bir sorun yaşarsanız lütfen sadece forumlarımızı kullanın.

Xperia S 4.4.2 recovery mod yükleme

enssimsek

Kayıtlı kullanıcı
arkadaşlar ben geçenlerde 5.0 için yardım istemiştim şimdide 4.4.2 için istiyorum.bana 4.4.2 ye kalıcı recovery ne yükleyebilirim nasıl yükleyebilirim anlatabilcek olan varsa çok sevinirim

enssimsek

Kayıtlı kullanıcı
aynen yüklüyorum fakat bi türlü anlayamadığım olay şu telefonu kapattıktan sonra tekrar açamıyorum

MuhYal

Muhammed Yalçınkaya
Yönetici
Peki boot.img dosyasını yüklemeden deneme fırsatın oldu mu normal recovery ile?

enssimsek

Kayıtlı kullanıcı
pardon ben yanlış yazdım hocam kusura bakma uykusuzluktan kafa gitti.ben direk kendim stock recovery yi flashlayıp onunla yükledim.rom da ki boot img ile flashlamadım.sorun ondan mı kaynaklanıyordur dersin acaba ?

enssimsek

Kayıtlı kullanıcı
rom un içindeki boot.img i fastboot ile flashladığım zaman recovery mode girmiyo ışık pembeden maviye dönüyo siyah ekranda donup kalıyo.nedendir acaba çözümü varmıdır ?

enssimsek

Kayıtlı kullanıcı
sonunda hallettim.sorun boot.img dosyasındaymış ve ben twrp ile yüklüyordum meğer cwm recovery kullanıyormuş.en son kendi sitesine girip stable versiyonu indirip yüklediğimde sorun halloldu ve telefon gerçekten kullanışlı bi hal aldı.eğer indirip kullanmak isteyen arkadaşlar olursa öneririm gerçekten kullanışlı ve stabil bi versiyon
http://get.aospa.co/legacy/nozomi bu adresten beta değilde stabil versiyonu indirip kurarlarsa gayet memnun kalacaklarını düşünüyorum.