• AndroNetwork'da çerezler (cookies) kullanılmaktadır ve forumlarımızı kullanımınızda bu şartları kabul etmiş sayılırsınız. Daha fazla bilgi edinin.
  • Merhaba, sitemizi reklamsız olarak görüntülemek, konular oluşturmak, tartışmalara katılmak ve diğer özelliklerden faydalanmak için hemen hesap oluşturabilirsin!
  • Özel mesaj, sohbet ya da Facebook, Twitter ve Google+ üzerinden kullanıcılardan destek talebinde bulunmayın. Bir sorun yaşarsanız lütfen sadece forumlarımızı kullanın.

Yardım system ui

Arkadaşım hangisini indireceğim bilemedim cepten indirmeye çalışıyorum içinden çıkamadım mümkünse yukarda yazdığım gibi decompile recompile etmek için gereken programları toplayıp bana tek link verirsen çok memnun olurum bir iyilik yap bana pc Windows Xp 64 bit

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Arkadaşım apktool bat dediğin dosyayı bulamadım nerde hangisi bu yardım etmeye çalıştın yarım bıraktın gittin

blueberry

Mehmet Birol Erol
AN Sever ♥
AN Yardımcı Yönetici
ROM Test Kullanıcısı
HTC Geliştiricisi
ROM Geliştiricisi
Arkadaşım apktool bat dediğin dosyayı bulamadım nerde hangisi bu yardım etmeye çalıştın yarım bıraktın gittin

Niye yarım bırakayım arkadaşım,linkini vermişim bir önceki sayfada install yazan linki açtığında Windows başlığı altında 1.sırada yer alıyor.Text dosyası olarak açılıyor onu apk tool.bat olarak kaydediyorsun,lütfen biraz dikkatli inceleyin.

Apktool bat diye bir program yok bulamadım bilemedim internet cafede ordaki javaları indirdim hiçbiri pc ye yüklenmiyor kısaca sıfır elde sıfır bırak bir apk dosyasını editlemeyi pc ye kurulacak programları yükleyemedim apktool yada advanced apktool yüklenmiyor zerre kadar bir ilerleme yapamadım

Telefonda yapacak bir program yokmu pc işi beni aşıyor ben pc de komut satırını bulamıyorum

blueberry

Mehmet Birol Erol
AN Sever ♥
AN Yardımcı Yönetici
ROM Test Kullanıcısı
HTC Geliştiricisi
ROM Geliştiricisi
Telefonda yapacak bir program yokmu pc işi beni aşıyor ben pc de komut satırını bulamıyorum

Telefonda olmaz,olsa bile çok sınırlı ve verimsiz olur,hadi decompile ettin diyelim onlarca simgenin şeklini nasıl düzelteceksin,editlemek için paint.net ya da photoshop gibi programlara ihtiyacın olacak.PC'de bu işler çok daha süratli ve hatasız olur.

blueberry

Mehmet Birol Erol
AN Sever ♥
AN Yardımcı Yönetici
ROM Test Kullanıcısı
HTC Geliştiricisi
ROM Geliştiricisi
Apktool bat diye bir program yok bulamadım bilemedim internet cafede ordaki javaları indirdim hiçbiri pc ye yüklenmiyor kısaca sıfır elde sıfır bırak bir apk dosyasını editlemeyi pc ye kurulacak programları yükleyemedim apktool yada advanced apktool yüklenmiyor zerre kadar bir ilerleme yapamadım

Aslında advanced apktool güzel bir programdır,yüklemede bir sıkıntı olmuyor.

Pc ye hiç kafam basmıyor ne yapabilirim bilmiyorum sen uygun bir zamanda bunları yapma imkanın olurmu iki sorun var farklı bir system ui bu mobil veri uyarısı vermiyor ama görüntüsünü sevmiyorum 498637b7221da8b227e8a913c8f6d437.jpg bu ekran resmi mavi sevmiyorum uyarı vermiyor heads up da çalışıyor alttaki benim hoşuma giden mobil veri uyarısı veren ui ekran resmi cbd516ee8dda0ac428dbacfc068f6785.jpg 51eb1c13a45ccb9d516c4fd18237b267.jpg bu yeşil olan ui görüntüsünü maviye uygulamanı istiyorum alttaki benim perde yazdığım da olsun birde işaretli temizle simgesi yazısı mavinin altta yeşilinki gibi üstte olsun yani maviyi yeşile çevireceksin görüntü olarak olurmu sence system ui linklerini vereyim
Dış bağlantıları görüntüleme yetkiniz bulunmuyor. Şimdi oturum açın ya da hesap oluşturun.
yeşil olan ui linki
Dış bağlantıları görüntüleme yetkiniz bulunmuyor. Şimdi oturum açın ya da hesap oluşturun.
mavi olan

blueberry

Mehmet Birol Erol
AN Sever ♥
AN Yardımcı Yönetici
ROM Test Kullanıcısı
HTC Geliştiricisi
ROM Geliştiricisi
Pc ye hiç kafam basmıyor ne yapabilirim bilmiyorum sen uygun bir zamanda bunları yapma imkanın olurmu iki sorun var farklı bir system ui bu mobil veri uyarısı vermiyor ama görüntüsünü sevmiyorum 498637b7221da8b227e8a913c8f6d437.jpg bu ekran resmi mavi sevmiyorum uyarı vermiyor heads up da çalışıyor alttaki benim hoşuma giden mobil veri uyarısı veren ui ekran resmi cbd516ee8dda0ac428dbacfc068f6785.jpg 51eb1c13a45ccb9d516c4fd18237b267.jpg bu yeşil olan ui görüntüsünü maviye uygulamanı istiyorum alttaki benim perde yazdığım da olsun birde işaretli temizle simgesi yazısı mavinin altta yeşilinki gibi üstte olsun yani maviyi yeşile çevireceksin görüntü olarak olurmu sence system ui linklerini vereyim
yeşil olan ui linki
mavi olan

Pnpg dosyaları ile uğraşmak sabır ve zaman gerektirir,hepimizin bir işi var,kusura bakma bu işlerle uğraşamam.