• AndroNetwork'da çerezler (cookies) kullanılmaktadır ve forumlarımızı kullanımınızda bu şartları kabul etmiş sayılırsınız. Daha fazla bilgi edinin.
  • Merhaba, sitemizi reklamsız olarak görüntülemek, konular oluşturmak, tartışmalara katılmak ve diğer özelliklerden faydalanmak için hemen hesap oluşturabilirsin!
  • Özel mesaj, sohbet ya da Facebook, Twitter ve Google+ üzerinden kullanıcılardan destek talebinde bulunmayın. Bir sorun yaşarsanız lütfen sadece forumlarımızı kullanın.

Yardım system ui

indirdim flaşhladım yeni system ui yi 152258967ea0059bf0d313e7ff31498e.jpg yine aynı uyarı veriyor sadece dil değişmiş önce Türkçeydi şimdi ingilizce olmuş

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

blueberry

Mehmet Birol Erol
AN Sever ♥
AN Yardımcı Yönetici
ROM Test Kullanıcısı
HTC Geliştiricisi
ROM Geliştiricisi
indirdim flaşhladım yeni system ui yi 152258967ea0059bf0d313e7ff31498e.jpg yine aynı uyarı veriyor sadece dil değişmiş önce Türkçeydi şimdi ingilizce olmuş

Sadece values-tr klasörü içindeki string.xml dosyasının ilgili daha önceki 341.satırını sildim,başka bir değişiklik yapmadım:
Kod:
Ekran kapandığında mobil veri ve Wi-Fi'yi devre dışı bırakır böylece cihaz daha az pil tüketir.

Ancak ekranı açtığınızda birikmiş push verileri alabilirsiniz."</string>
    <string name="quickpanel_data_roaming_text">Veri dolaşımı</string>
    <string name="data_roaming_dialog_text">Dolaşım ekstra ücretlendirilecektir. Devam edilsin mi?</string>
    <string name="quickpanel_edit_current">Bildirim paneli</string>
    <string name="quickpanel_edit_available">Mevcut düğmeler</string>

Dosya Eklentileri

bu uyarıyı iptal etmek istiyorum dostum başka bişey değil sadece uyarı vermesin benim tek sorunum bu yokmu bunun çaresi

blueberry

Mehmet Birol Erol
AN Sever ♥
AN Yardımcı Yönetici
ROM Test Kullanıcısı
HTC Geliştiricisi
ROM Geliştiricisi
bu uyarıyı iptal etmek istiyorum dostum başka bişey değil sadece uyarı vermesin benim tek sorunum bu yokmu bunun çaresi

341. satıra ait olan mobile_data_enable_dialog_text dizinin silinmesi belki varsayılan ingilizce olarak düzenlenmiş klasör values'e yönlendirmiş olabilir,default values klasörü içinde yer alan string'deki ilgili 341.xml satırı da silinerek systemui klasörü tekrar oluşturuldu,istersen bir de bu apk dosyasını dene.Bu da olmazsa yapılacak başka bir şey kalmıyor:

Dış bağlantıları görüntüleme yetkiniz bulunmuyor. Şimdi oturum açın ya da hesap oluşturun.

Sorunsuz yüklendi yalnız nete girmek için mobil veri simgesine dokununca hata verdi 96252ec0b1e9e2dd0400f2399535cef4.jpg senide yordum kusura bakma yalnız benim anlamadığım uyarı vermeyen system ui lerde var neden uyarı iptal edilemiyor bunuda yapan bir insan değilmi niye bu kadar basit bişey olmuyor sizler sıfırdan rom yapıyorsunuz bu sorun rom yapmanın yanında devede kulak değilmi buda benim şansım başka bişey değil senden bir ricam var apk dosyalarını decompile ve recompile etmek için gereken programları tek link halinde upload edermisin pc de yapıyorsun herhalde pc var Windows Xp 64 bit sana zahmet eklersen memnun olurum

blueberry

Mehmet Birol Erol
AN Sever ♥
AN Yardımcı Yönetici
ROM Test Kullanıcısı
HTC Geliştiricisi
ROM Geliştiricisi
Sorunsuz yüklendi yalnız nete girmek için mobil veri simgesine dokununca hata verdi 96252ec0b1e9e2dd0400f2399535cef4.jpg senide yordum kusura bakma yalnız benim anlamadığım uyarı vermeyen system ui lerde var neden uyarı iptal edilemiyor bunuda yapan bir insan değilmi niye bu kadar basit bişey olmuyor sizler sıfırdan rom yapıyorsunuz bu sorun rom yapmanın yanında devede kulak değilmi buda benim şansım başka bişey değil senden bir ricam var apk dosyalarını decompile ve recompile etmek için gereken programları tek link halinde upload edermisin pc de yapıyorsun herhalde pc var Windows Xp 64 bit sana zahmet eklersen memnun olurum

SystemUI bir kere mi yoksa sürekli FC hatası veriyor,sadece bir kez yapması lazım.
Apk decompile ve compile ile ilgili bilgiler aşağıdaki linkte yer almaktadır:
Dış bağlantıları görüntüleme yetkiniz bulunmuyor. Şimdi oturum açın ya da hesap oluşturun.

System ui deki renklerdemi decompile recompile ile değişir 76ada7d22e94df76453fa7c94b7fc971.jpg 8b75b6f13d42eafff66ede7dbd9491d0.jpg bu resimdeki yeşil olan rengi mavi olan ui ye uygulayabilirmiyim vede hangi programla

blueberry

Mehmet Birol Erol
AN Sever ♥
AN Yardımcı Yönetici
ROM Test Kullanıcısı
HTC Geliştiricisi
ROM Geliştiricisi
System ui deki renklerdemi decompile recompile ile değişir 76ada7d22e94df76453fa7c94b7fc971.jpg 8b75b6f13d42eafff66ede7dbd9491d0.jpg bu resimdeki yeşil olan rengi mavi olan ui ye uygulayabilirmiyim vede hangi programla

Linki yukarda verdim,apktool.jar ve apktool.bat dosyaları indirip apktool adında bir klasörün içine kopyalayın ve windows komut istemi penceresini açıp:
Kod:
apktool d test.apk
komutu ile decompile ediyorsunuz,,bu işlemle birlikte apk dosyasının düzenleme yapılmak üzere decompile edilmiş bir klasör oluşturuluyor.Bu klasör içindeki res/values dizini içinde metinsel değişiklikler ya da drawables klasörleri içinde de belirttiğiniz png dosyalarında çizim,şekil düzenlemeleri yaptıktan sonra:
Kod:
apktool b test
komutu ile tekrar compile ederek modifiye ettiğiniz apk dosyasını oluşturuyorsunuz,bazı dosyaların framework-res.apk içinde de olabileceğini unutmayın,bu işler kolay değil,sürekli deneme,yanılma metodları ile doğruyu bulacaksınız: