Stock Türkiye Romu Sense 7 ( 7.18.709.130 )

slackerm

Kayıtlı kullanıcı
09.12.2014
6
4
17
Sromun geliştiricisinin yapmış olduğu sense 7 modu kullanılmıştır.
Mod orjinal 7.19.401.130 türkiye romunun üzerine kurulmuştur.
Özellikleri stabilite performans batarya süresi vs orjinal romla birebir aynıdır.(+Root)
Durum çubuğunu şenlendirmek istiyorum vs diyorsanız xposed module + sensetoolbox kullanabilirsiniz(bence değmez tercih sizin)

Kurulum
twrp sürümü 2.8.7.0

İndirdiğiniz dosyayı zipden çıkarın içindeki klasörü
twrp/backups/cihazınızın seri nosu/
Klasörünün içine atın twrp recoveryden restore edin
Son olarak wipe factory reset yapın[sakın advanced wipe deyip alayını silmeyin :) ]
(Cihazının seri nosunu bilmeyenler twrp recoveryden backupa tıklayıp sadece cache seçeneğini işaretleyip küçük bir yedek alarak otomatik olarak twrpnin backups klasörüne cihazınızın seri numarası ile klasör oluşturtabilir.)
Kurulumu yapamayanlar olabilir diye sade ve basit anlatmaya çalıştım açılışta sizi kurulum ekranı karşılayacak güle güle kullanın.

Link

Son düzenleme:

fatihtpr

Kayıtlı kullanıcı
26.10.2015
8
0
427
36
Cihaz
htc m7
Romu kurdu. Gercekten guzel ama blink calismiyor digerturlu dosyalari gostermiyor hafizaki gordugum hatalari diger turlu sarji ve hizi gayet iyi bu sikintilar bende mi acaba baskalarda var mi

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

slackerm

Kayıtlı kullanıcı
09.12.2014
6
4
17
diğertürlü dosyalar nedir cidden merak ettim blink feedde marketten gerekli guncellemeleri yüklersen büyük ihtimal çalışacaktır. wipe yapmışmıydınız?

fatihtpr

Kayıtlı kullanıcı
26.10.2015
8
0
427
36
Cihaz
htc m7
Blinkle ilgili tum guncellemeler yapildi ama haberleri okuyorum resinler yok gorunmugor diger dosyalar dedgim dosya yoneticesine girdigimde hic birssy gorunmuyor baska roma gectivimde gorunuyor

fatihtpr

Kayıtlı kullanıcı
26.10.2015
8
0
427
36
Cihaz
htc m7
Simdi maximus hdv52 deyim gayet basarili suan icin tavsiye edebilecegin rom var mi sarji iyi giden

fatihtpr

Kayıtlı kullanıcı
26.10.2015
8
0
427
36
Cihaz
htc m7
Kurmadan oncde wipe yaptum kurduktan sonrafa factory reset yaptim

slackerm

Kayıtlı kullanıcı
09.12.2014
6
4
17
sorun ilginçmiş çünkü rom orjinal rom md5 kontrolu yapın internet download managerle indirdiyseniz veya zipden çıkarırken sorun yaşamış olabilirsiniz

fatihtpr

Kayıtlı kullanıcı
26.10.2015
8
0
427
36
Cihaz
htc m7
Sikinti olsa kurmazdi ama kurdu acildi calisti sikinti yoktu neyse 2 defa denedim gene ayni yapti simdi insertcoin kurdum sarj iyi olan rom o enerirmisiniz

Leonly

Kayıtlı kullanıcı
06.12.2015
31
20
457
Cihaz
HTC One M7
Romu kurdu. Gercekten guzel ama blink calismiyor digerturlu dosyalari gostermiyor hafizaki gordugum hatalari diger turlu sarji ve hizi gayet iyi bu sikintilar bende mi acaba baskalarda var mi

Ben de bir Sense 7 romu oluşturdum ve şimdilik kurulan cihazlarda bir sorun veya hata çıkmadı. Sense 7'yi tamamen orjinal rom üzerine eşdeğer seviyedeki M9'un stock 5.0.2 romundan port ettim. Denemek istersen forumdaki konunun linki:

http://www.andronetwork.com/konu/htc-one-m7-7-19-401-130-sense-7-ported.8099/#post-99332

nizamialem

Kayıtlı kullanıcı
31.03.2015
77
5
457