• Merhaba, sitemizi reklamsız olarak görüntülemek, konular oluşturmak, tartışmalara katılmak ve diğer özelliklerden faydalanmak için hemen hesap oluşturabilirsin!
  • Özel mesaj, sohbet ya da Facebook, Twitter ve Google+ üzerinden kullanıcılardan destek talebinde bulunmayın. Bir sorun yaşarsanız lütfen sadece forumlarımızı kullanın.

Sorun STOCK RUU HTC__M27

abbascankk

Yeni kayıt oldu
Lütfen yardım edin ROOT işlemi esnasında yanlışlıkla systemi yok ettim, STOCK RUU arıyorum sabahtan beri bulamadım HTC__M27 CID kodu budur lütfen yardımcı olurmusunuz?

abbascankk

Yeni kayıt oldu
Yazılım numaranız nedir. Hangi ruu yu denediniz.
Usta yazılım numaramı falan herşeyi ayarladım ama şuanda çok büyük bir problemim var telefon hiç açılmıyor siyah erkan bilgisayara takıyorum bağlama sesi geliyor ardından kapanıyor telefon titriyor yani ne yapmam lazım fastboot oem lock yazdıktan sonra oldu bu

Trnn

Cevabınız onda
Usta yazılım numaramı falan herşeyi ayarladım ama şuanda çok büyük bir problemim var telefon hiç açılmıyor siyah erkan bilgisayara takıyorum bağlama sesi geliyor ardından kapanıyor telefon titriyor yani ne yapmam lazım fastboot oem lock yazdıktan sonra oldu bu
Fastboot u kilitlemenize gerek yoktu. Uygun ruu dosyasını tekrar sd kart üzerinden yüklemeyi deneyin.