Sony Smartwatch 2 Detaylı İnceleme videom

washburn_x

Kayıtlı kullanıcı
23.01.2013
1,984
1,190
5,557
31
izmir
Recovery
cwm
Cihaz
HTC One X
emeğine sağlık kardeşim ;) iyi güzelde bu daha çok aksesuar amaçlı bir ürün olduğu için birazda tasarımı önemli değilmi pek bir saat niyetiyle takılabilecek bir aksesuar gibi durmuyor :) birde zaten her zaman telefon yanımızda ekstrem durumlar hariç nerde lazım olur bu cihaz? telefonu cebimizden çıkarmaya ya da masanın üzerinden almaya üşendiğimizde mi, smartwatch ile gelen uygulamalar dışında senin gördüğün artısı nedir ki biz bunu alalım

omercance

Kayıtlı kullanıcı
06.10.2013
54
28
457
Selam abi :) Ben saati dustayken muzik degistirmek icin almistim ama gun gectikce cok daha fazla kullanisli oldugu yerleri kesfediyorum. Mesela bu kis gunlerinde disarida muzik dinlerken telefon montumun ic cebindeyken kimin beni aradigini kolumdaki saatte gorebiliyorum ve aramayi kabul edemiyorum. Eger istemedigim biri isede hazir mesaj kaliplarindan bir tanesini direkt olarak gonderebiliyorum.

Saati goren kisiler genelde ne bu boyle diyor ama bunlari anlatinca "Nerden aldin?, Fiyati ne kadardir bunun? Ayfonla olur mu?" gibi sorularla karsilasiyorum. :D

washburn_x

Kayıtlı kullanıcı
23.01.2013
1,984
1,190
5,557
31
izmir
Recovery
cwm
Cihaz
HTC One X
Zaten saat kullanman o nedenle de biraz bana göre değil galiba :) kışın iki dk elim hava alır şarkı değiştirirken, duşta zaten telefonla işim olmaz sıkıntı değil :D Onun dışında güzel anlatım olmuş biraz daha aydınlık bir mekanda çekebilsen daha iyi olacakmış cihaz hep karanlıkta kalmış ayrıntıları pek belli olmuyor ondan dolayı da gözüme pek bir kaba gözükmüş olabilir :)

omercance

Kayıtlı kullanıcı
06.10.2013
54
28
457
Tesekkur ederim abi bir daha ki sefere gunduz cekmeye calisicam. :D