Sony Smart Watches 2 Özellikler

barikatdiss

Kayıtlı kullanıcı
17.11.2012
1,933
2,141
4,572
[video=youtube;adK8tl205qw]http://www.youtube.com/watch?v=adK8tl205qw[/video]

[video=youtube;DoUzM7WYlP0]http://www.youtube.com/watch?v=DoUzM7WYlP0[/video]


Tek dokunuşlu NFC özellikli, dünyanın ilk Android uyumlu SmartWatch'u

Sony SmartWatch 2 telefon kumandası ile, telefonunuzu cebinizden veya çantanızdan çıkarmadan her şeyi takip edebilirsiniz. Bildirimleri alın. Müziğinizi kontrol edin. Kimin aradığını görün. Arama, mesaj veya başka bir bildirim geldiğinde Sony SmartWatch’unuz Android akıllı telefon kumandası olarak hareket eder ve bilmenizi sağlamak için nazikçe bileğinizde titrer. SmartWatch yaşamı akıllı ve eğlencelidir ve hiçbir şeyi kaçırmazsınız.
Kısa mesajlar, e-posta, takvim, çağrı kaydı, Facebook, Twitter, gmail ve daha fazlası bileğinizde. Bir mesaj veya bildirim geldiğinde, okumak için uygulama simgesine dokunun. Çok katmanlı renkli dokunmatik ekran tüm bildirimlerinize göz atmanızı ve bunları okumanızı sağlar.
Müzik için kablosuz Bluetooth® mikrofonlu kulaklık seti kullanırken, SmartWatch 2′yi çağrı yapmak veya almak üzere telefon kumandası olarak kullanabilirsiniz. Bir çağrı geldiğinde kimin aradığını SmartWatch ekranında görebilirsiniz; cevaplamak için bir kez basın ve ellerinizi kullanmadan görüşmenin keyfini en kolay şekliyle çıkarın. Ayrıca, son çağrılara çağrı kaydında göz atabilir ve SmartWatch’u kullanarak çağrı başlatabilirsiniz.
SmartWatch 2, herkes için bir şeyleri olan kablosuz aksesuardır. Sık görüşme yapan biriyseniz, her şeyi kontrol altında tutmanın zevkini yaşayacaksınız. Koşuya çıkmayı seviyorsanız, SmartWatch’u telefon kumandanız olarak kullanabilirsiniz. Yağmur yağsa bile devam edebilirsiniz. SmartWatch 2 yağmurla başa çıkabilir. Hava aydınlık ve güneşliyse, SmartWatch 2 güneş ışığında da netliğini koruyan etkileyici bir ekrana sahiptir. İstediğiniz yere götürün.
Ürünü kutusundan çıkardığınızda, bir cihazı diğerine dokundurarak SmartWatch 2′yi NFC telefonunuzla eşleyin. Hızlı ve kolay. İki cihaz da Bluetooth® kapsama alanlarının dışına çıksa bile yeniden bağlanmak kolaydır. Tek dokunuş yeterli.
SmartWatch 2, Android 4.0 veya üzeri sürümleri çalıştıran her akıllı telefon ya da tablet ile çalışır. Yeni uygulamalar ve cihazlar kullanılabilir oldukça yazılım güncellemeleri de kullanılabilir. Zaman içinde daha iyi ve daha heyecan verici hale gelen saat deneyiminin keyfini çıkarın.
Bu Sony kablosuz aksesuarı için kullanılabilen yüzlerce uygulamayı Google Play’de bulabilirsiniz. Verimlilik araçlarından eğlence uygulamalarına kadar her şey. SmartWatch 2 ana ekranındaki simgeleri istediğiniz şekilde düzenleyebilirsiniz. Daha fazla SmartWatch uygulaması kullanılabilir duruma geldikçe, Android yaşantınızı genişletin ve yeni deneyimlerin keyfini çıkarın.
SmartWatch 2 ayrıca tek başına gelişmiş ve şık bir saattir. Hem telefon kumandası hem de pusula, süreölçer veya kronometre olarak kullanın. Çeşitli saat yüzeyleri ve temaları arasından seçim yapabilirsiniz. Ayrıca SmartWatch, şık bir bileklik ile birlikte gelir. Tarzınıza uyan başka bir bileklik isterseniz, herhangi bir 24 mm’lik standart bilekliği kullanabilirsiniz.
sw2-style-watch-300x206-bbea3c1e880794233d4a9356483d86e5.jpg

Özellikler:

Boyut : 42x9x41mm
Ağırlık : 122.5 gram
Dayanıklık : Suya Dayanıklı IP57

ANdroid 4.0 ve üzeri Tüm Sürümler ile Tam Uyumlu Çalışmaktadır
Az Kullanımda 7 Gün Normal Kullanımda 3-4 Gün Şarj Süresi Bulunmaktadır Bu SÜreler Saat Sürekli Açıkken Geçerlidir Aksi Halde Daha Uzun Gitmektedir.
Bluetooth 3.0 ile çalışıyor ve Su Geçirmez Bir Şekilde Tasarlanmıştır
Micro Usb İle Şarj Olmaktadır
Çağrı Yönetme ( Cevaplama-Arama-Meşgule Düşürme-Sessize Alma-Ses Ayarlama)
Cevapsız Çağrı Bildirimi
Sms/MMS
E-Posta
G-Mail
Facebook
Twitter
Yahoo
Müzik Kumandası Özelliği Mevcut Listeleme Çalma Durdurma SOnraki Önceki ve Ses Gibi Detaylı Rahat Kullanım Sağlar
Takvim ve Ajanda Özelliği Bulunmaktadır
1.6 inch LCD suya ve darbeye dayanıklı ekrana sahip
Alüminyum Gövde Slikon Bileklik veya Metal Paslanmaz Çelik Kordona Sahiptir
Pixel = 220x176

[video=youtube;ApW7oknVnLU]http://www.youtube.com/watch?v=ApW7oknVnLU[/video]