Sony BOOT ekranındamı kaldınız içeri buyrun.[KESİN ÇÖZÜM]----->

aliuzun

Kayıtlı kullanıcı
28.07.2013
118
30
557
Merhaba arkadaşlar Xperia acro S cihazınız var ve yaptığınız bir hata sonucunda boot ekranında sıkıştıysanız bu yazıyı iyi okuyun.Aşağıdaki adımları iyi takip edin.

1)Buraya tıklayarak flashtool'un sitesine gidip kendi işletim sisteminize uygun flashtool'u indirip bilgisayarınıza kurun.

2)Daha sonra buraya tıklayarak 6.1.A.2.45 ICS sürümünü yada buraya tıklayarak 6.2.B.1.96 JB sürümünü indirin.

3).zip Olarak inecektir içindeki .FTF dosyasını C:\Flashtool\firmwares klasörünün içine atın.(Ben kendi bilgisayarımda örnek verdim siz nereye kurduysanız oraya atın.)

4)Flashtool'u açın yıldırım logosuna basın.Flashmode'yi seçin 6.1.A.2.45 versiyon olanını seçin BURASINI DİKKATLİ OKUYUN!!!

Sağda WİPE işlemlerinde;
1)Appslog
2)Cache
3)Data buradaki tik işaretlerini kaldırın.

Exclude işlemlerinde;
1) TA'ya tik koyun.

Misc işlemlerinde ;
1)No final verification'a tik koyun ve
FLASH'a basın.

Pop-up penceresi açılınca;
5)Telefonunuzu kapatıp flash moduna alın.(USB kablosunu bilgisayarınıza bağlayın telefonunuzun ses kapama düğmesine basıp micro usb'yi telefonunuza bağlayın.)

İşlem tamamlandı mesajı alana kadar telefonunuzu bilgisayardan ayırmayın.

Arkadaşlar benimde böyle bir sorunum vardı bu işlemi kendi telefonumda denedim ve oldu.

DİĞER XPERİA TELEFONLARI İÇİNDE YAKINDA BÖYLE BİR KONU DAHA AÇACAĞIM.

Moderatörün son düzenlenenleri:

androidware

Kayıtlı kullanıcı
28.03.2013
323
204
807
Bu kadar kolaysa biz boşuna yıllardır didinmişiz :D

Xperia Arc S cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

aliuzun

Kayıtlı kullanıcı
28.07.2013
118
30
557
herşeyi öğrendim dediğim telefonum hakkında rom yükleme flash fastboot vs 1.bölüm tamam şimdi 2. ve son bölüm zor olanlar :D