sınava hazırlık

• Özel mesaj, sohbet ya da Facebook, Twitter ve Google+ üzerinden kullanıcılardan destek talebinde bulunmayın. Bir sorun yaşarsanız lütfen sadece forumlarımızı kullanın.

Triforce

Yeni üye
Kayıtlı kullanıcı
30.07.2013
23
20
382
Öneriniz için çok teşekkür ederim cyrano1975 neden dersen ben geliştirmek için uygulama arıyordum istediğiniz uygulamayı bu ay içinde bitirebilirim bir aksilik çıkmaz ise bende sınava hazırlanıyorum YGS LYS iki tane sınava giricem bunun içinde dershaneye gidiyorum ama 3 günüm boş ve bu günlerde sıkı bir çalışma içerisinde istediğiniz uygulamayı yapabilirim...

sınava hazırlıkta kolay gelsin :) biz bu sene kurtulduk :D onun dışında öncelikle nasıl bir sistem kullanacaksınız onu merak ediyorum. Bi de gerekirse yardımcı olabilirim.

CQNSTANT!NE

Üye
Kayıtlı kullanıcı
16.04.2013
53
47
457
sınava hazırlıkta kolay gelsin :) biz bu sene kurtulduk :D onun dışında öncelikle nasıl bir sistem kullanacaksınız onu merak ediyorum. Bi de gerekirse yardımcı olabilirim.
teşekkür ederim inşallah ilk senede tutturuz ve kurtuluruz :) Kendi kodlarım var tabi şuanlık tasarım anlamında onlarla biraz değiştireceğim ama oyun tarzında olmucak arkadaşımız oyun tarzında önermiş ama ben daha çok böyle soru prog. istiyorum veriyi netten çekmicek biraz app in boyutu büyük olabilir ama yapacak bişey yok veya database netten bi kereye mahsus çekebilir düşünüyorum tabikide yardımcı olabilirsiniz Triforce :)

Moderatörün son düzenlenenleri:

Gzemli

Üye
Kayıtlı kullanıcı
16.11.2012
66
9
457
İnternette belirli progrlamlar var soruya dayalı hatta bazı siteler bu şekilde soru yapmışlar

1-) Soruyu burda soruyor
(tıklama yuvarlağı) A)
(tıklama yuvarlağı) B)
(tıklama yuvarlağı) C)
(tıklama yuvarlağı) D)

böyle bir sistem yapılabilir sonunda sadece puanını hesaplayacak bir sistem yapılabilir daha sonra geliştiriliğinde (destekçi çıktığında) bunu sıralamaya koyabilirsiniz programı üst düzey grafik olacak şekilde düşünmeyin zaten insanlara buna bakmayıp çalışacakmı hesaplayacakmı sorular doğrumu şeklinde düşeneceklerdir.

Programlama klavuzlarına bakılarak yapılabilir belki windows üzerinden böyle bir program yazmak isterseniz yardım edebilirim ama android bilmiyorum çalışmalara başlamam gerek.