• Özel mesaj, sohbet ya da Facebook, Twitter ve Google+ üzerinden kullanıcılardan destek talebinde bulunmayın. Bir sorun yaşarsanız lütfen sadece forumlarımızı kullanın.

Samsung Note 2 SGH-I317M

MuhYal

Muhammed Yalçınkaya
Yönetici
İlk olarak philz touch recovery yükle normal recovery içerisinden ardından yeniden recovery moduna gir ve bu defa rom dosyasını yükle.

Link çalışıyor dostum bak ekran görüntüsüne :) Bir şey yapmana gerek yok direkt yükle recovery içerisinden wipe işlemlerini yapıp.

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

yuso61

Kayıtlı kullanıcı
philz_touch_5.15.0-i317M.zip.exe diye bir dosya iniyor ilk dosyadan Rom indirdim farklı bir siteden ismi su DN3_v5.5_N7100_2nd_ ama ilk dosyayı indiriyorum ama exe li bir dosya iniyor bana

MuhYal

Muhammed Yalçınkaya
Yönetici
Bu sürüm standart dil paketi ile geliyor DN4 sürümünde olduğu gibi bende Note 2 yok ama bu sürümde Türkçe dil paketi olması gerekiyor.

yuso61

Kayıtlı kullanıcı
Dostum naber nasılsın benim video aramayla ilgili bir sıkıntım var note 2 SGH-i317m sürünlüydü telfonum icinde 4.4.2 var Versiyon I317MVLUDNH2 Kernel Versiyon 3.0.31-1736364 [email protected]#1 Tue Aug 521:09:05 KST 2014
Nasıl bir çözüm yapabilirm tlfonun rehber bölümünde Video Arama diye bir seçenek cıkmıyor veya arama yaparken ekranda bir video simgesi yok şebeke ile ilgili bir sıkıntı değil aradım görüştüm senin yolladıgın Rom atamadım romdan kaynaklı bir sıkıntımı?

MuhYal

Muhammed Yalçınkaya
Yönetici
DN4 romlarında şuan zaten 3G görüntülü konuşma sorunu var ama CM sürümü kurdun ise zaten bu özellik bu romlarda Hangouts ile sağlanıyor.

yuso61

Kayıtlı kullanıcı
senin yolladıgın romu kurmadım ben simdi ne kullandıgımı yukarıda yazdım ayrıntılı bilgi olarak istedigin bir bilgi varmı