Samsung Galaxy Tab 3 Lite SM T113 ROOT nasıl yapıbilirim?

'Soru/Cevap, Yardım ve Sorun Giderme' forumunda AKDELİKAN tarafından 29 Nisan 2015 tarihinde açılan konu

1. AndroNetwork'da çerezler (cookies) kullanılmaktadır ve forumlarımızı kullanımınızda bu şartları kabul etmiş sayılırsınız. Daha fazla bilgi edinin.
  2. Merhaba Ziyaretçi, AndroBlog'a haber ve içerik paylaşımında görev alacak editörler (içerik sağlayıcılar) alınacaktır. Eğer sende yazılarının AndroBlog'da yayınlanmasını istiyorsan iletişim sayfasından bize ulaş!
  3. Özel mesaj ile hiç kimseden destek talebinde bulunmayın. Bu kural sosyal ağlar içinde geçerlidir. Lütfen bir sorun yaşarsanız sadece forumlarımızı kullanın. Facebook, Twitter ve Google+ üzerinden destek talebinde bulunmayın.
  1. Yükleniyor...
  2. Merhaba öncelikle sistem bilgilerinizi paylaşır mısınız?

İmzayı kısalt... Click to collapse... İmzanın tamamını görüntüle... Hepsini görmek için tıklayın...
  3. Galaxy Tab 3 Lite SM T113
    Android 4.4.4 KitKat

Galaxilerarası cihazımdan Tapatalk4 ile gönderildi...

4. Yapım numaran nedir?

İmzayı kısalt... Click to collapse... İmzanın tamamını görüntüle... Hepsini görmek için tıklayın...
  5. Yapı No
    KTU84P.T113XXU0AOB4

Galaxilerarası cihazımdan Tapatalk4 ile gönderildi...

6. Verdiğin konu bağlantısı Lite değil normal versiyon için senin cihaz için bir bakmam lazım.

7. Teşekkür ederim ilginiz için. Biranönce root yapayım da proğramlarımı kullanayım bekliyorum..

Kolay gelsin..

8. Bir bilsen ne kadar yoğunum, ama inan eve geçeyim bakacağım :)

comments powered by Disqus
Yükleniyor...
Buna benzer diğer konular - Samsung Galaxy Lite Forumlar Tarih
Samsung Galaxy Note 3 Lite özellikleri doğrulandı! Haberler 2 Ocak 2014
Samsung Galaxy Note Lite LTE (SM-N7505) yeşil renkli sürümü olabilir! Haberler 28 Aralık 2013
Samsung 1.5 milyon Galaxy Note 3 Lite ilk parti hedefi ile üretime başladı! Haberler 13 Aralık 2013
Yardım Samsung Galaxy C7 (SM-C7000) Root Sorunu Android Genel 27 Haziran 2017
Sorun Samsung galaxy s3 Temalar ve Uygulamalar 9 Kasım 2016