• AndroNetwork'da çerezler (cookies) kullanılmaktadır ve forumlarımızı kullanımınızda bu şartları kabul etmiş sayılırsınız. Daha fazla bilgi edinin.
  • Merhaba, sitemizi reklamsız olarak görüntülemek, konular oluşturmak, tartışmalara katılmak ve diğer özelliklerden faydalanmak için hemen hesap oluşturabilirsin!
  • Özel mesaj, sohbet ya da Facebook, Twitter ve Google+ üzerinden kullanıcılardan destek talebinde bulunmayın. Bir sorun yaşarsanız lütfen sadece forumlarımızı kullanın.

Yardım: Çözüldü Samsung Galaxy Mega I9200 6.3 4.4.2 Root sorunu

Uyumlu cwm dosyasi arıyorum ama biraz zor bulurum gibi görünüyor

Evet evet bakmıştim hatta ilk önce burdan faydalanarak root yapmaya çalışmıştım, verdiğiniz cwm ler uyması lazım benim telefona aslında ama neden uymuyor olabilir acaba?

K.ÖZTÜRK

Ya Sabır...
AN Sever ♥
ROM Test Kullanıcısı
Kullandığınız fw geçen senenin haziranında sunuldu zannedersem uygun değil, isterseniz 04-03-2015 tarihli porto riko sürümünün linkerini verebilirim eğer yeni bir fw atayım derseniz tabii garanti değil cwm kurulurmu bilemiyorum...

Porto Rico Fw indirmek için gece saat 2 ye kadar bekledim :) eve gittim dosya bozuk çıktı :) ama Sammobile dan indirmiştir neyse sonra tekrar Odinle pda kısmından root.tar isimli bi dosya seçtim benim pc ye yüklemisim onceden, rastgele onu sectim sonra tekrar root yapmayı denedim gereken işlemleri yaptıktan sonra recovery mod a geçmeyi tekrar denedim sonra süpersu yükleniyor falan yazan yazılar çıkmaya başladı ve rootlandi telefon :) öylesine bi denemeye yapabildim bende şaşırdım, hersey için teşekkürler kolay gelsinnn