• Merhaba, sitemizi reklamsız olarak görüntülemek, konular oluşturmak, tartışmalara katılmak ve diğer özelliklerden faydalanmak için hemen hesap oluşturabilirsin!
  • Özel mesaj, sohbet ya da Facebook, Twitter ve Google+ üzerinden kullanıcılardan destek talebinde bulunmayın. Bir sorun yaşarsanız lütfen sadece forumlarımızı kullanın.

Samsung Galaxy Gio(S5660) Orjinal Rom 2.3.6

KURULUMLA İLGİLİ OLUŞABİLECEK HİÇBİR SORUMLULUK ALMIYORUM.

en son cikan firmwares CEK CUMHURİYETİ HAZİRAN 2013

Dış bağlantıları görüntüleme yetkiniz bulunmuyor. Oturum açın ya da hesap oluşturun.

Samsung Galaxy Gio Orjinal 2.3.6 Türkiye Romu

Versiyon:S5660XXKTI

Çıkış Tarihi:04.03.2012

Samsung Galaxy Gio Orjinal 2.3.6 İtalya Romu(Türkçe dil desteği mevcut.)

Versiyon:S5660AIKT5

Çıkış Tarihi:29.11.2012

YÜKLEME
1.Odinle kurulum yapılacak.Burdan odini indirin.
2.Resimdeki gibi yükleme yapın.(Resim sadece bir örnektir.)
3.Nasıl yükleneceğini bilmiyorsanız araştırmanızı tavsiye ederim.

İNDİRİLECEK DOSYALAR
Dış bağlantıları görüntüleme yetkiniz bulunmuyor. Oturum açın ya da hesap oluşturun.

Moderatörün son düzenlenenleri:
Ben Teşekkür ederim.Özellikle italya romunu kullananların yorumlarını bekliyorum.Yeni bir rom oldugu için suan onu kullanıyorum.

Dr. Android

Admin
Yönetici
Ynt: Samsung Galaxy Gio(S5660) Orjinal Rom 2.3.6

Ben Teşekkür ederim.Özellikle italya romunu kullananların yorumlarını bekliyorum.Yeni bir rom oldugu için suan onu kullanıyorum.
Bu romun sahibi kim,ne özelliği var bu romun.Tüm türkiyedeki forumlarda paylaştığınıza göre önemli birşeyi olması gerekir..

HTC One X cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Bu romun sahibi kim,ne özelliği var bu romun.Tüm türkiyedeki forumlarda paylaştığınıza göre önemli birşeyi olması gerekir..

Rom samsungun cikarmis oldugu italya romudur.samsungun cikarmis oldugu en son surum budur ve suan bunu kullaniyorum.2.3.6 olarak bana turkiye romundan iyi geldi.sanki samsung bu romu basarmis gibi,diger arkadaslardan bu romu deneyip goruslerini bekliyorum.umarim sorunuza cevap verebilmisidir.

Dr. Android

Admin
Yönetici
Ynt: Samsung Galaxy Gio(S5660) Orjinal Rom 2.3.6

Rom samsungun cikarmis oldugu italya romudur.samsungun cikarmis oldugu en son surum budur ve suan bunu kullaniyorum.2.3.6 olarak bana turkiye romundan iyi geldi.sanki samsung bu romu basarmis gibi,diger arkadaslardan bu romu deneyip goruslerini bekliyorum.umarim sorunuza cevap verebilmisidir.
Teşekkürler.umarım kısa sürede geri dönüşler yapılacaktir.

İyi forumlar

Teşekkürler hocam bir hortlama operasyonuna girdim :D. Hocam kısa zaman içinde deneyeceğim aklımda kalmasın uzun süredir bu rom işlerini bıraktım şimdi hala gio kullanmaktayım geri dönsemmi diye düşünüyorum ? Sizin şu artısı var diyebileceğiniz ne var ?