• Özel mesaj, sohbet ya da Facebook, Twitter ve Google+ üzerinden kullanıcılardan destek talebinde bulunmayın. Bir sorun yaşarsanız lütfen sadece forumlarımızı kullanın.

[ROM][STABLE][4.2.2] Galaxy Mini Cyanogenmod 10.1.6 [Androidarmv6]

süleyman sadi

Kayıtlı kullanıcı
Hocam merhaba ben geçenlerde galaxy mini s5570 telefona 5570i nin kernelini yanlışlıkla yükledim ve çöktü hiçbir şekilde açılmıyor şarj da almıyor dowload modda açılmıyor full brick oldu usb jig le dowload modu da açamadım işe yaramadı garantisi yok cihazın bulundugum yerdeki en iyi telefocuya servise durumu anlattm getir bakalım yeni yazılım atrız dedi ve telefon 2 gün durdu telefonu açamadık diye telefony elime geri verdi size bir danışayım ne yapmalıyım jtag denen işlem olumlu sonuç veriyormuş ama jtag ı yapacak burda telefocu yok ne yapmalıyım kendim cozebilirmiyim program yardımıyla filan ne yapmalıyım lütfen yardımcı olun cevap bekliyorum :(teşekkürler saygılarımla. ..

thunder

Kayıtlı kullanıcı
BU SİTEDEN ÖNCE BAŞKA BİR YERDEN BAKMIŞTIM CM10.1 İ YÜKLEMEK İÇİN CLOCKWORMOD U KURDUM SONRA CM10.1 DOSYASINI WİPE DEMEDEN DİREK İNSTALL SD CARD DİYEREK YÜKLEDİM OLMADI .SONRA BU SİTEYİ KEŞFETTİM KURULUMDAKİ TALİMATLARI UYGULADIM AMA YİNE OLMADI.
NAPMAM LAZIM İNSTALL SDCARD DEDİKTEN SONRA CM10.1.6 YI SEÇİYORUM TELEFON SAMSUNG YAZISINDA TAKILIP KALIYOR.

harunserefli

Yardımcı Yönetici
BU SİTEDEN ÖNCE BAŞKA BİR YERDEN BAKMIŞTIM CM10.1 İ YÜKLEMEK İÇİN CLOCKWORMOD U KURDUM SONRA CM10.1 DOSYASINI WİPE DEMEDEN DİREK İNSTALL SD CARD DİYEREK YÜKLEDİM OLMADI .SONRA BU SİTEYİ KEŞFETTİM KURULUMDAKİ TALİMATLARI UYGULADIM AMA YİNE OLMADI.
NAPMAM LAZIM İNSTALL SDCARD DEDİKTEN SONRA CM10.1.6 YI SEÇİYORUM TELEFON SAMSUNG YAZISINDA TAKILIP KALIYOR.
Tekrar recovery moda gir ve wipe data ve cache yap açılır