• Merhaba, sitemizi reklamsız olarak görüntülemek, konular oluşturmak, tartışmalara katılmak ve diğer özelliklerden faydalanmak için hemen hesap oluşturabilirsin!
  • Özel mesaj, sohbet ya da Facebook, Twitter ve Google+ üzerinden kullanıcılardan destek talebinde bulunmayın. Bir sorun yaşarsanız lütfen sadece forumlarımızı kullanın.

Özel ROM  [ROM] S.ROM-S3-8.5.2 v3.2 / JW 5.2.5 | MMB29M Sense7g/7 | HK/JBL/BS | A9 1.56.617.1

arkadaşlar bu romu m8 verizon cihaza kurmak istiyorum. en stabil sürüm hangisi. veya verizon cihazlara en uygun hangisi. ve nereden indirebilirim.

jw versiyon ne oluyor. diğerinden farkı ne.

Son düzenleme:

Trnn

Cevabınız onda
arkadaşlar bu romu m8 verizon cihaza kurmak istiyorum. en stabil sürüm hangisi. veya verizon cihazlara en uygun hangisi. ve nereden indirebilirim.

jw versiyon ne oluyor. diğerinden farkı ne.
En son stabil olan jw 7.5 versiyonunu kullanmıştım. Son sürümü xda forumdan indirip kurabilirsniz.
Romun önceki versiyonlarında Sun_dream romu direk çince versiyon olarak ve bazı özelliklerin olmadığı şekli ile yayınlamaktaydı. Diğer bir geliştrici Topjohnwu romu çince özellik ve uygulamalardan temizleyip diğer diller ve modellere uygun hale getirerek jw versiyon şeklinde ayrıca kullanıma sunmaktaydı.

En son stabil olan jw 7.5 versiyonunu kullanmıştım. Son sürümü xda forumdan indirip kurabilirsniz.
Romun önceki versiyonlarında Sun_dream romu direk çince versiyon olarak ve bazı özelliklerin olmadığı şekli ile yayınlamaktaydı. Diğer bir geliştrici Topjohnwu romu çince özellik ve uygulamalardan temizleyip diğer diller ve modellere uygun hale getirerek jw versiyon şeklinde ayrıca kullanıma sunmaktaydı.
hocam xda da romla ilgili iki sayfa var.

birincisi;
Dış bağlantıları görüntüleme yetkiniz bulunmuyor. Oturum açın ya da hesap oluşturun.

burada en son S.ROM-S3-8.5.2 v3.2 / JW-5.2.5 versiyonları var.

ikincisi;
Dış bağlantıları görüntüleme yetkiniz bulunmuyor. Oturum açın ya da hesap oluşturun.

buradaki ilk mesaj silinmiş. linkler yok.

bu romların topluca yayınlandığı geliştirici sayfası yok mu.

birde 7.5 son muydu. daha yeni stabil başka sürüm var mı.