• Merhaba, sitemizi reklamsız olarak görüntülemek, konular oluşturmak, tartışmalara katılmak ve diğer özelliklerden faydalanmak için hemen hesap oluşturabilirsin!
  • Özel mesaj, sohbet ya da Facebook, Twitter ve Google+ üzerinden kullanıcılardan destek talebinde bulunmayın. Bir sorun yaşarsanız lütfen sadece forumlarımızı kullanın.

Özel ROM  [ROM] S.ROM-S3-8.5.2 v3.2 / JW 5.2.5 | MMB29M Sense7g/7 | HK/JBL/BS | A9 1.56.617.1

barangirdap

Yeni kayıt oldu
merhaba ben forumda yeniyim o yüzden burdan yazıyorum konu açma sekmesini bulamadım bir türlü benim telefonum htc one m8 ve viper one m8 4.6.1 rom yüklü ancak wifi çalışmıyor wifi sadece viperone m8 2.5.0 roma döndüğümde çalışmakta bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler.

Trnn

Cevabınız onda
merhaba ben forumda yeniyim o yüzden burdan yazıyorum konu açma sekmesini bulamadım bir türlü benim telefonum htc one m8 ve viper one m8 4.6.1 rom yüklü ancak wifi çalışmıyor wifi sadece viperone m8 2.5.0 roma döndüğümde çalışmakta bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler.
Bunun nedeni genelde firmvarenin guncel olmamasindan kaynaklanmakta. Kontrol etmeni tavsiye ederim.

barangirdap

Yeni kayıt oldu
onu da epey araştırdım ama firmware bulamadım bir türlü cihaz s-on bir iki firmware yükledim ama bu sefer de ne alaka bilmiyorum ama rom siliniyor romu tekrar yükleyince sorun aynı devam ediyor

manken42

Translator
Moderasyon
Test Kullanıcısı
onu da epey araştırdım ama firmware bulamadım bir türlü cihaz s-on bir iki firmware yükledim ama bu sefer de ne alaka bilmiyorum ama rom siliniyor romu tekrar yükleyince sorun aynı devam ediyor
S-on durumunda firmware yüklenmez. S-off olmanız gerekir. Ama geliştirme bölümünde en son Ruu dosyası vardı. S-on durumunda yükleniyordu galiba. Bir bakın.

HTC One M9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi