• Merhaba, sitemizi reklamsız olarak görüntülemek, konular oluşturmak, tartışmalara katılmak ve diğer özelliklerden faydalanmak için hemen hesap oluşturabilirsin!
  • Özel mesaj, sohbet ya da Facebook, Twitter ve Google+ üzerinden kullanıcılardan destek talebinde bulunmayın. Bir sorun yaşarsanız lütfen sadece forumlarımızı kullanın.

Özel ROM  [ROM][OFFICIAL] - MIUI 6 - HTC One (M8)

Trnn

Cevabınız onda
Rom üzerindeki sanal tuşları nasıl alt kısımda sabit hale getirebiliyoruz bilen varmı.? Ayarlarda bu şeçeneği bulamadım.

Porte

Cevabınız onda
Test Kullanıcısı
Rom üzerindeki sanal tuşları nasıl alt kısımda sabit hale getirebiliyoruz bilen varmı.? Ayarlarda bu şeçeneği bulamadım.
Aynı nedenden dolayı sildim romu. Ben de bulamadım bir çare. Belki de ayrı bir patch flashlanarak çözülebilir ama öyle bir eklenti var mı? ya da kim yapabilir? hiç fikrim yok :S Bir çare bulan olursa lütfen paylaşsın. Kullanmak isterim bu romu...

Trnn

Cevabınız onda
Şuan romu kullanmıyorum ama sanal tuş uygulaması kaldırılabiliyor ise düzelirmi acaba diye düşünüyorum :)

Porte

Cevabınız onda
Test Kullanıcısı
Konu güncellendi...
[5.6.19] sürümüne geçildi. Sprint ve verizon kullanıcıları için yeni boot img dosyası eklendi. Linkler yenilendi...

Aynı nedenden dolayı sildim romu. Ben de bulamadım bir çare. Belki de ayrı bir patch flashlanarak çözülebilir ama öyle bir eklenti var mı? ya da kim yapabilir? hiç fikrim yok :S Bir çare bulan olursa lütfen paylaşsın. Kullanmak isterim bu romu...
Şuan romu kullanmıyorum ama sanal tuş uygulaması kaldırılabiliyor ise düzelirmi acaba diye düşünüyorum :)
Navbar için çözüm şu şekilde arkadaşlar;

Root Explorer indirin. Es file Manager varsa root erişimi verin.
Şuraya gidin; system/build.prop editlemek için tıklayarak açın. Yukarda şu şekilde bir satır var.
''qemu.hw.mainkeys=1''
Yapacağınız tek şey 1 sayısını 0 yapmak
qemu.hw.mainkeys=0
Sonrasında kaydedip Reboot yapın.

HTC One_M8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Porte

Cevabınız onda
Test Kullanıcısı
Navbar için çözüm şu şekilde arkadaşlar;

Root Explorer indirin. Es file Manager varsa root erişimi verin.
Şuraya gidin; system/build.prop editlemek için tıklayarak açın. Yukarda şu şekilde bir satır var.
''qemu.hw.mainkeys=1''
Yapacağınız tek şey 1 sayısını 0 yapmak
qemu.hw.mainkeys=0
Sonrasında kaydedip Reboot yapın.

HTC One_M8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Romu kurunca denerim hemen. Faydalı bilgilendirme için çok teşekkür ederim....

HTC One M8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi