• Merhaba, sitemizi reklamsız olarak görüntülemek, konular oluşturmak, tartışmalara katılmak ve diğer özelliklerden faydalanmak için hemen hesap oluşturabilirsin!
  • Özel mesaj, sohbet ya da Facebook, Twitter ve Google+ üzerinden kullanıcılardan destek talebinde bulunmayın. Bir sorun yaşarsanız lütfen sadece forumlarımızı kullanın.

Özel ROM  [ROM][OFFICIAL] - MIUI 6 - HTC One (M8)

Porte

Cevabınız onda
Test Kullanıcısı
gsmarena_001.jpg
Romun Özellikleri:
- Rom Resmi Gpe sürümü üzerine inşa edilmiştir
- Bütün sevilen Miui 6 yenilikleri mevcuttur
- HtcPhotoEditör
- Motion Lounch
- Dot View Desteği
- Rom Rootludur ( Security---Permissions---Root Access to enable and menage) Root erişim işlemi her kurduğunuz yeni app için tekrarlanmak zorundadır.

Değiştirilmiş Menü tuşu fonksiyonunu kullanışlı bulmadıysanız (Settings---Additional settings--- Buttons)

Miui 6 Nasıl yüklenir:
- S Off ya da Unlocked olmanız şart
- Tavsiye edilen recovery PhilZ Touch Recovery
- Lollipop firmware zorunlu olmamakla beraber önemle tavisye edilir
- Wipe işlemlerini yapıp Zip şeklinde olan romu kurunuz.
- İsterseniz Gapps dosyanı da kurunuz.

Verizon ya da Sprint çıkışlı cihaz kullanan arkadaşlar romu kurmadan önce
Dış bağlantıları görüntüleme yetkiniz bulunmuyor. Oturum açın ya da hesap oluşturun.
bu dosyayı indirip rom dosyasının içindeki boot img ile değiştirmeniz gerekecek.

İndirme Linkleri:

[5.6.26]
Dış bağlantıları görüntüleme yetkiniz bulunmuyor. Oturum açın ya da hesap oluşturun.

[5.6.19]

[5.6.12]

[5.6.5]

[5.5.29]

[5.5.27]

[5.5.25]

[5.5.22]

Gapps Dosyası:

Bilinen Hatalar:
- Art Mod çalışmıyor. Denerseniz çihaz boot olmayacaktır.

Son düzenleme:

Porte

Cevabınız onda
Test Kullanıcısı
Arkadaşlar henüz romu kurma fırsatım olmadı. Kurup bir iki gün kullandıktan sonra daha detaylı bilgilendirme yaparım ve ekran görüntülerini eklerim. Kuran arkadaşlar olursa değerlendirmelerini paylaşırsa faydalı olacaktır.

Porte

Cevabınız onda
Test Kullanıcısı
Romu kurdum bir kaç saattir kullanıyorum.
Romda herhangi bir bug'a rastlamadım. Navigasyon tuşları kaldırılıp yerine hareketli Pie tarzı bir araç getirilmiş. Bana hiç ama hiç kullanışlı gelmedi. Bu nedenden günü çıkaramam bu romla :) Bunun haricinde gayet şık bir arayüz ve hızlı. Farklılık arayan arkadaşlar deneyebilir. Romun Türkçe desteği var. Bir iki yerde Çince ufak tefek kısımlara da rastladım bu arada...

Dr. Android

Admin
Yönetici
Romu kurdum bir kaç saattir kullanıyorum.
Romda herhangi bir bug'a rastlamadım. Navigasyon tuşları kaldırılıp yerine hareketli Pie tarzı bir araç getirilmiş. Bana hiç ama hiç kullanışlı gelmedi. Bu nedenden günü çıkaramam bu romla :) Bunun haricinde gayet şık bir arayüz ve hızlı. Farklılık arayan arkadaşlar deneyebilir. Romun Türkçe desteği var. Bir iki yerde Çince ufak tefek kısımlara da rastladım bu arada...
LeeDroid'e beklerim :)

Porte

Cevabınız onda
Test Kullanıcısı
Yeni sürüm (5.6.5) çıktı ve indirme linki konuya eklendi...
Yeni sürümdeki değişiklikler:
- ElementalX Kernel sebep olduğu garip bug'lar yüzünden Stock kernel ile değiştirildi
- Müzik uygulamasının cihazı ısıtma sorunu çözüldü
- Sense kamera Android M kamera ile değiştirildi