[ROM][JB] fulmix.ROM 1.1 | Sense 4+ [19/09/2013]

Uruloki

Kayıtlı kullanıcı
31.05.2013
1,676
595
4,557
S274yzA.png

Rom özellikleri:
Desire X 2.20.401.5 + One SV 2.14.401.6 tabanları kullanıldı.
Andoid 4.1.2 ve Sense UI 4+
Rooted - Busybox
init.d desteği
Full Deodexed ve Zipaligned
Çoklu dil, full WWE
Sense 5 temaları
Sense 5 kilit ekranı
Sense 5 kamera
Özelleştirilebilir Lidroid
Over-The-Air güncelleştirmeleri
KSM kontrol
AOSP son uygulamalar
Hız iyileştirmeleri
Etkin GPU UI render
Büyük All-In-One tweakleri (yakında…)

Kernel Özellikleri:

fulmix.Kernel #2 - kaynak kodu
Sistem yazma koruması kaldırıldı
Init.d desteği
KSM desteği (rom içerisinde KSM kontrol ile etkinleştirme)
Ek bilgi ve güncellemeler için resmi konu([KERNEL][JB] fulmix.Kernel #2 [29/08/2013] - xda-developers)

Yardımları için [MENTION=741]washburn_x[/MENTION] e teşekkür ederim

mcfırtına

Kayıtlı kullanıcı
03.03.2013
4
0
377
İyi günler bi sorum olcaktı ben rom yüklerken wipe dalvik cache yapamıyorum hata veriyo recoveryde ve bende dalvik cache'i wipe'lemeden data/factory reset yapıyorum bu şekilde romu kuruyorum rom kuruluyo fakat sonra reboot yaptığımda siyah ekranda kalıyor, fastboot'ta boot.img'yi flashladığım halde açılmıyor siyah ekranda kalıyo ama bunu her romda yapmıyo romlar arasında geçiş yaparken bazılarını yüklüyo bazılarında bu hatayı veriyo çözümü nedir acaba bilen varmı ?

Uruloki

Kayıtlı kullanıcı
31.05.2013
1,676
595
4,557
İyi günler bi sorum olcaktı ben rom yüklerken wipe dalvik cache yapamıyorum hata veriyo recoveryde ve bende dalvik cache'i wipe'lemeden data/factory reset yapıyorum bu şekilde romu kuruyorum rom kuruluyo fakat sonra reboot yaptığımda siyah ekranda kalıyor, fastboot'ta boot.img'yi flashladığım halde açılmıyor siyah ekranda kalıyo ama bunu her romda yapmıyo romlar arasında geçiş yaparken bazılarını yüklüyo bazılarında bu hatayı veriyo çözümü nedir acaba bilen varmı ?

Sorunun nedeni full wipe yapamam bu nedenle başka bir recovery deneyip wipe yapmayı dene

aslanbey81

Kayıtlı kullanıcı
21.04.2014
8
0
377
Selamun aleyküm bu romu kurmak için sadece full wipe yapmak yeterlimi yoksa hboot version felan uyumlu olmak zorundamı