• AndroNetwork'da çerezler (cookies) kullanılmaktadır ve forumlarımızı kullanımınızda bu şartları kabul etmiş sayılırsınız. Daha fazla bilgi edinin.
  • Merhaba, sitemizi reklamsız olarak görüntülemek, konular oluşturmak, tartışmalara katılmak ve diğer özelliklerden faydalanmak için hemen hesap oluşturabilirsin!
  • Özel mesaj, sohbet ya da Facebook, Twitter ve Google+ üzerinden kullanıcılardan destek talebinde bulunmayın. Bir sorun yaşarsanız lütfen sadece forumlarımızı kullanın.

Özel ROM [ROM-HTC11]Stock Deodex Romlar (WWE 1.27.401.12, Dev.Ed.1.28.617.30, Asia TW 2.31.709.1)

Sırık

Popüler üye
Magisk manager in içinde bununla ilgili bir ayar vardı. Sistemsiz host dosyalarının çalışmasına izin ver gibi bi menü vardı yanlış hatırlamıyorsam. Bende de çalışmadığı olmuştu. Sonra ordaki ayarı farkettim :)
Xda da bir dosya buldum host dosyası ile ilgili flashladıktan sonra etkin hale geldi.reklamla kullanamıyorum telefonu

blueberry

Mehmet Birol Erol
AN Sever ♥
AN Yardımcı Yönetici
ROM Test Kullanıcısı
HTC Geliştiricisi
ROM Geliştiricisi
@Sırık
@Trnn
Biliyorsunuz Oreo Custom Romlarda deodex işlemi yapıldığında rom bootloop sorununa yol açıyor ve cihaz açılmıyordu,farklı bir kitchen tool programı ile full deodex ve zipalign işlemleri yapıldıktan sonra rom yeniden build yapıldı.Bunda böyle bir sorun olmadığı belirtiliyor ama yine de sizin deneyimlerinize ihtiyacım var,eğer cihaz sorunsuz açılıyorsa bana bildirirseniz çok sevinirim:

HTCU11_India_SEA_Oreo_2.31.400.6.zip

Trnn

Cevabınız onda
@Sırık
@Trnn
Biliyorsunuz Oreo Custom Romlarda deodex işlemi yapıldığında rom bootloop sorununa yol açıyor ve cihaz açılmıyordu,farklı bir kitchen tool programı ile full deodex ve zipalign işlemleri yapıldıktan sonra rom yeniden build yapıldı.Bunda böyle bir sorun olmadığı belirtiliyor ama yine de sizin deneyimlerinize ihtiyacım var,eğer cihaz sorunsuz açılıyorsa bana bildirirseniz çok sevinirim:

HTCU11_India_SEA_Oreo_2.31.400.6.zip
Rom sorunsuz açılıyor ve çalışıyor.

blueberry

Mehmet Birol Erol
AN Sever ♥
AN Yardımcı Yönetici
ROM Test Kullanıcısı
HTC Geliştiricisi
ROM Geliştiricisi
Rom sorunsuz açılıyor ve çalışıyor.
Sağol Turan, sonra XDA'da boot yapmıyor diye bazı kullanıcılar dert yanıyor, emeklerin için teşekkür ederim.
EMEA ve Avrupa Cihazlara Oreo güncellemesi gelse bunlara gerek kalmayacak.
Birazdan sparse.dat yöntemiyle derlenen versiyonunu da yayınlayacağım, aynı versiyon tabanı sadece perm.type farklı.

Trnn

Cevabınız onda
EMEA ve Avrupa Cihazlara Oreo güncellemesi biran önce gelse millet mutlu olacak. Geliştiriciler çok sıkıntılı bu durumdan dolayı. :)

kkalkan

Cevabınız onda
AN Sever ♥
ROM Test Kullanıcısı
leedroid'in v3 oreo romunu deneyen varmı. oreo guncellemesi almamış firmwarelerde sorun cıkarıyormu? bilgisi olan paylaşabilirmi...

Trnn

Cevabınız onda
leedroid'in v3 oreo romunu deneyen varmı. oreo guncellemesi almamış firmwarelerde sorun cıkarıyormu? bilgisi olan paylaşabilirmi...
Şuan kullanıyorum ve oldukca stabil ve sorunsuz. Nougat firmwareya sahip cihazlarda yanılmıyor isem rom öncesi veya sonrası twrp den flash lanan oreo radio zip dosyası olacak.

kkalkan

Cevabınız onda
AN Sever ♥
ROM Test Kullanıcısı
Şuan kullanıyorum ve oldukca stabil ve sorunsuz. Nougat firmwareya sahip cihazlarda yanılmıyor isem rom öncesi veya sonrası twrp den flash lanan oreo radio zip dosyası olacak.
cevabın için teşekürler. evet o radio.zip dosyası var ama ben yine de güvenemedim. deneyelim bakalım. :) inşallah pişman olmayız. :)