• AndroNetwork'da çerezler (cookies) kullanılmaktadır ve forumlarımızı kullanımınızda bu şartları kabul etmiş sayılırsınız. Daha fazla bilgi edinin.
  • Merhaba, sitemizi reklamsız olarak görüntülemek, konular oluşturmak, tartışmalara katılmak ve diğer özelliklerden faydalanmak için hemen hesap oluşturabilirsin!
  • Özel mesaj, sohbet ya da Facebook, Twitter ve Google+ üzerinden kullanıcılardan destek talebinde bulunmayın. Bir sorun yaşarsanız lütfen sadece forumlarımızı kullanın.

Özel ROM [ROM-HTC11]Stock Deodex Romlar (WWE 1.27.401.12, Dev.Ed.1.28.617.30, Asia TW 2.31.709.1)

Trnn

Cevabınız onda
Tamamıyle @Sırık arkadaşımın paylaştığı TWRP Nandroid Backup içindeki system dosyaları kullanılarak hazırlanan Odex romu aşağıda paylaşıyorum, herhangi bir modifikasyon ya da Magisk tarzı root işleminden geçirilmemiştir.Backup alarak ya da mevcut Backup dosyanızı muhafaza ederek bu romun sağlıklı bir şekilde boot yapıp yapmadığını bana bildirirseniz çok sevinirim:

HTCU11_Oreo_India_2.31.400.6.zip
@blueberry Mehmet hocam rom gayet sorunsuz çalışıyor.

Son düzenleme:

blueberry

Mehmet Birol Erol
AN Sever ♥
AN Yardımcı Yönetici
ROM Test Kullanıcısı
HTC Geliştiricisi
ROM Geliştiricisi
@blueberry Mehmet hocam rom gayet sorunsuz çalışıyor.
Teşekkürler Turan şimdi Oreo'da kademeli olarak dikkatli bir şekilde deodex işlemine geçeceğiz ama bu işlem biraz zorlu olacak.

HTC U11 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

blueberry

Mehmet Birol Erol
AN Sever ♥
AN Yardımcı Yönetici
ROM Test Kullanıcısı
HTC Geliştiricisi
ROM Geliştiricisi
@Sırık ve @Trnn Magisk ile root yapılarak yeniden düzenlenmiş Oreo India romun boot yapıp yapmadığı hakkında bilgi verebilirseniz çok sevinirim.Yine flaşlamadan önce backup almayı ya da mevcut Backup'ınızı muhafaza etmeyi unutmayınız, çok teşekkürler:

HTCU11_India_SEA_Oreo_2.31.400.6.zip
md5: a11bb990f0aede28f09991be85e92a97

Trnn

Cevabınız onda

blueberry

Mehmet Birol Erol
AN Sever ♥
AN Yardımcı Yönetici
ROM Test Kullanıcısı
HTC Geliştiricisi
ROM Geliştiricisi
@blueberry Rom sorunsuz açıldı ve bir sorun gözükmüyor ve gayet stabil.
Bu rom versiyonunda taban yine aynı Oreo ancak Magisk ile root edilmiş durumda dolayısıyla ekstra root yapmak için herhengi bir çaba sarfetmiyorsunuz Turan.Geri bildirim için teşekkürler umarım root da sorunsuz çalışıyordur gerçi Oreo ile uyumlu en son Magisk 14.5 versiyonu bir sorun çıkacağını zannetmiyorum.

Sırık

Popüler üye
@blueberry mehmet abi normalde adaway reklam engelleyici kullanıyorum ama htc de s-off olmayınca uygulama çalışmıyor,farklı çözümleri var mı.

NOT: sorun çözüldü.

Son düzenleme:

blueberry

Mehmet Birol Erol
AN Sever ♥
AN Yardımcı Yönetici
ROM Test Kullanıcısı
HTC Geliştiricisi
ROM Geliştiricisi
@blueberry mehmet abi normalde adaway reklam engelleyici kullanıyorum ama htc de s-off olmayınca uygulama çalışmıyor,farklı çözümleri var mı.

NOT: sorun çözüldü.
S-OFF olmasına gerek yok root yapınca adaway sorunsuz çalışır zaten sorunu da çözmüşsün..:)

Normalde root olunca çalışır ama htc cihazlarında s-off olmadan çalışmıyor diye uyarı veriyor.
xda da bir dosya buldum recovery den flahlayınca aktif hale geldi:)
Magisk manager in içinde bununla ilgili bir ayar vardı. Sistemsiz host dosyalarının çalışmasına izin ver gibi bi menü vardı yanlış hatırlamıyorsam. Bende de çalışmadığı olmuştu. Sonra ordaki ayarı farkettim :)