Özel ROM  [ROM]---[HTC ONE M7]---[ŞARJI UNUTUN]

• Özel mesaj, sohbet ya da Facebook, Twitter ve Google+ üzerinden kullanıcılardan destek talebinde bulunmayın. Bir sorun yaşarsanız lütfen sadece forumlarımızı kullanın.

malik0109

Yeni kayıt oldu
Kayıtlı kullanıcı
18.01.2015
1
0
12
slm ben aranıza yenı katıldım bana htc one m7 yeni sürüm yazılımı lazım ustat larım rom.

syrakusa

Yeni kayıt oldu
Kayıtlı kullanıcı
23.02.2015
7
0
12
ben aranıza yeni katıldım. rom kurma konusunda çok yeniyim. bu romu kurdum dün akşam. ama orijinal roma dönmek isterken nasıl olduysa telefonun içindeki romu da sildim. şu anda telefonun içinde hiç işletim sistemi yok. hangi romu indirdiysem olmadı. aldığım hata imza güncellemesi başarısız diyor. bu romu bir kez daha indirip kurmak istiyorum. ama laptop telefonu görmüyor ki zipli dosyayı içine atayım. ne yapmam gerek. teşekkürler.

blueberry

Mehmet Birol Erol
Yardımcı Yönetici
18.04.2013
8,823
7,134
12,607
ben aranıza yeni katıldım. rom kurma konusunda çok yeniyim. bu romu kurdum dün akşam. ama orijinal roma dönmek isterken nasıl olduysa telefonun içindeki romu da sildim. şu anda telefonun içinde hiç işletim sistemi yok. hangi romu indirdiysem olmadı. aldığım hata imza güncellemesi başarısız diyor. bu romu bir kez daha indirip kurmak istiyorum. ama laptop telefonu görmüyor ki zipli dosyayı içine atayım. ne yapmam gerek. teşekkürler.
OTG kablosu satın alın,10-15 TL civarı.USB Bellek içine rom zip dosyasını atın OTG kablosu ile cihaza bağlayın,TWRP'den mount işlemini yaparak OTG'yi aktif hale getirin,romu USB Bellek içinden göstererek flaşlayın.En sağlıklısı bu.

maviruhlar

Yeni üye
Kayıtlı kullanıcı
02.03.2015
16
0
12
Hocam bu rom kurdum da neden reset atar sürekli telefona bi fikrin var mı :D twrp 2.8.5 kullanıyorum 7.19.401.102 firmware sürümüm en son yani yardımcı olabilir misin sana zahmet söylediğin bütün uyarıları dikkate alarak yaptım

marslan81

Cevabınız onda
Kayıtlı kullanıcı
24.02.2013
854
193
3,107
Hocam bu rom kurdum da neden reset atar sürekli telefona bi fikrin var mı :D twrp 2.8.5 kullanıyorum 7.19.401.102 firmware sürümüm en son yani yardımcı olabilir misin sana zahmet söylediğin bütün uyarıları dikkate alarak yaptım
Telefonun S-On ise rom zipinin içinde boot.img var! onu fastboot ile telefona flashla