• Özel mesaj, sohbet ya da Facebook, Twitter ve Google+ üzerinden kullanıcılardan destek talebinde bulunmayın. Bir sorun yaşarsanız lütfen sadece forumlarımızı kullanın.

Özel ROM  [ROM] [4.8.8]Official MIUI V5 ve [5.6.26]Unofficial MIUI V6 (Türkçe dil destekli)

karizma6080

Kayıtlı kullanıcı
Abi TRAD download a yüklersen benim için de çok iyi olur, işyerinden indirme yapabildiğim tek adres :)

blueberry

Mehmet Birol Erol
Yardımcı Yönetici
TRAD Download çalışmıyor,1 dakikada upload edilmiş gibi işlemi bitiriyor,bu biraz tuhaf,ayrıca android file host ve basketbuilds sitelerinde developer konumunda kişilerin dosya upload işlemine izin veriliyor.Şimdilik birşey yapamıyorum,kusura bakmayın.

blueberry

Mehmet Birol Erol
Yardımcı Yönetici
MIUI Android sitesi tarafından cihazımıza MIUI v5 Multilanguage desteği sunan m7 rom linkleri yayınlanmaya başlamıştır:

Multilanguage (Çoklu dil ) desteği sunan MIUI v5 Jelly Bean 4.11.28 indirme linki aşağıda yer almaktadır.Türkçe'nin hem kurulum aşamasında hem de rom yüklendikten sonra Dil ve Girişler aşamasında seçilebildiği sorunsuz bir rom,tavsiye ederim:

multi_m7_4.11.28_v5-4.2.zip

MD5: 4e799152545697268edbbcee93530f5f

Moderatörün son düzenlenenleri:

UJohnLAue

Kayıtlı kullanıcı
Mehmet Abi AGK Kernel 1.19 Hala Uyuyormu Son Sürüm'e Bi Yükledimde Demin Sim Kart Felan Okumadı S-On'um Şimdi Boot.img'yi Felan Flashladıktan Sonra Yükleyip Denicem.

Edit : Abi Şimdi Anladım Kernel Felan Gerek Yokmuş Logo2Menü Kendiliğinden Varda Şuan Tek Sıkıntı Var Gördüğüm Kadarıyla Kamera Açtığımda Unable To Start Yani Başlatılamıyor Diyor. Nasıl Düzeltebilriim Veya Rom'a Sense Camera Yükleyebilirmiyim ?

Moderatörün son düzenlenenleri:

blueberry

Mehmet Birol Erol
Yardımcı Yönetici
Mehmet Abi AGK Kernel 1.19 Hala Uyuyormu Son Sürüm'e Bi Yükledimde Demin Sim Kart Felan Okumadı S-On'um Şimdi Boot.img'yi Felan Flashladıktan Sonra Yükleyip Denicem.

Edit : Abi Şimdi Anladım Kernel Felan Gerek Yokmuş Logo2Menü Kendiliğinden Varda Şuan Tek Sıkıntı Var Gördüğüm Kadarıyla Kamera Açtığımda Unable To Start Yani Başlatılamıyor Diyor. Nasıl Düzeltebilriim Veya Rom'a Sense Camera Yükleyebilirmiyim ?
Büyük olasılıkla M8 Lensi değişikliğinden dolayı cihaz servise gitmiştir.Bu yüzden ana konu içinde de belirtilen aşağıdaki kerneli flaşlamalısın,kamera sorunsuz açılacaktır:

https://www.dropbox.com/s/exfrvgyx0mkr1zt/m7-422-miui-kernel_v.2.zip

UJohnLAue

Kayıtlı kullanıcı
Rom'u Yukluyecek Arkadaşları Korkutmak İstemiyorum Ama Benim Cihaz Bir Isınıyor Bir Isınıyor Şimdiye Kadar Hic Böyle Bir Sıcaklık Görmemiştim Normalde Muiu Çok Güzel Bu zamana Kadarda Hic Dikkat Etmistim Ama Abov O Neydi Gizz Resmen Yanıyor Cihazim 10 Dk Oyun Oynadığında 10 Dk İnternete Girdiğinde Nedendir Bilmem En İyisi Ben Simdilik Revolution'a Geceyim.