Özel ROM  [ROM] [4.8.8]Official MIUI V5 ve [5.6.26]Unofficial MIUI V6 (Türkçe dil destekli)

• Özel mesaj, sohbet ya da Facebook, Twitter ve Google+ üzerinden kullanıcılardan destek talebinde bulunmayın. Bir sorun yaşarsanız lütfen sadece forumlarımızı kullanın.

cryptodesigner

Üye
Kayıtlı kullanıcı
17.08.2013
69
7
457
Abi ben kurdum, 4.4.4 teki pencere geçişlerinde ki akıcılık yok. Ama çok az belli oluyor. Demek istediğimi Anasayfa geçiş animasyonunu Sayfa olarak yaptığında anlıyorsun. Eski haline göre yine çok iyi rom çok beğendim :) Ellerine sağlık.

blueberry

Mehmet Birol Erol
Yardımcı Yönetici
18.04.2013
8,823
7,134
12,607
Abi ben kurdum, 4.4.4 teki pencere geçişlerinde ki akıcılık yok. Ama çok az belli oluyor. Demek istediğimi Anasayfa geçiş animasyonunu Sayfa olarak yaptığında anlıyorsun. Eski haline göre yine çok iyi rom çok beğendim :) Ellerine sağlık.
4.4.4 CM tabanlı saf AOSP sayılır,MIUI'yi MIUI yapan ekstra uygulamalar olmadığı için tabii ki KİtKat'ın daha akıcı olması gayet doğal,ses ve kamerada bile HTC'den uzaklaşıyorsunuz,bu bariz bir şekilde belli oluyor.

cryptodesigner

Üye
Kayıtlı kullanıcı
17.08.2013
69
7
457
4.4.4 CM tabanlı saf AOSP sayılır,MIUI'yi MIUI yapan ekstra uygulamalar olmadığı için tabii ki KİtKat'ın daha akıcı olması gayet doğal,ses ve kamerada bile HTC'den uzaklaşıyorsunuz,bu bariz bir şekilde belli oluyor.
Abi bence bu yazılım ile de alakali olabilir. Çünkü hatırlıyorum, 3.6 li versiyonlarda miui kullanırken, 4.0 bana çok akıcı geliyordu, şimdide 4.4.4 te ki akıcılık 4.2 de yok. 5.0 lı miui düşünmek bile istemiyorum :))

blueberry

Mehmet Birol Erol
Yardımcı Yönetici
18.04.2013
8,823
7,134
12,607
MIUI'nin detaylı bir pil geçmişini gösteren uygulaması olmadığı için veriler GSam Battery Monitor programı ile aşağıda verilmiştir:

NfIqruC.png

YKovetZ.png

vE9RPQt.png

tCUEbgA.png

xszJ1gz.png

ArzwuiI.png

GqlyjGq.png

62MIEgM.png

Zombie

Üye
Kayıtlı kullanıcı
09.09.2014
50
12
457
Mediafire çok yavaş reis bi türlü indiremedim ne mobilden ne de bilgisayardan. Başka siteye yükleme şansınız var mı acaba?

blueberry

Mehmet Birol Erol
Yardımcı Yönetici
18.04.2013
8,823
7,134
12,607
Mediafire çok yavaş reis bi türlü indiremedim ne mobilden ne de bilgisayardan. Başka siteye yükleme şansınız var mı acaba?
Google haricinde dosya büyüklük sınırı getirmeden Upload yapmaya izin veren ücretsiz bir site biliyorsanız söyleyin o siteye yükleyelim.