Özel ROM  [ROM] [4.8.8]Official MIUI V5 ve [5.6.26]Unofficial MIUI V6 (Türkçe dil destekli)

• Özel mesaj, sohbet ya da Facebook, Twitter ve Google+ üzerinden kullanıcılardan destek talebinde bulunmayın. Bir sorun yaşarsanız lütfen sadece forumlarımızı kullanın.

UJohnLAue

Üye
Kayıtlı kullanıcı
22.11.2014
50
4
457
@blueberry Mehmet Abi Romla İlgili Birkaç Sorum Olucaktı Ram 1.75 GB Gözüküyor Toplam Olarak Kamera Açılmıyor Unable To Start the Camera Yazıyor Yani Bu Hatalar'ı Geçirmek İçin Yapabilcegim Birşey Varmı Yada Flashlama Şeklimmi Yanlış S-On Telefonum Öncelikle Fastboot'tan boot.img'yimi Flashlamam Lazım ?

Teşekkürler.

blueberry

Mehmet Birol Erol
Yardımcı Yönetici
18.04.2013
8,823
7,134
12,607
@blueberry Mehmet Abi Romla İlgili Birkaç Sorum Olucaktı Ram 1.75 GB Gözüküyor Toplam Olarak Kamera Açılmıyor Unable To Start the Camera Yazıyor Yani Bu Hatalar'ı Geçirmek İçin Yapabilcegim Birşey Varmı Yada Flashlama Şeklimmi Yanlış S-On Telefonum Öncelikle Fastboot'tan boot.img'yimi Flashlamam Lazım ?

Teşekkürler.
Konunun hemen baslangicinda Miui kernel var onu recovery'den flashlamalisin,o zaman kamera açılacaktır.1.75 GB MIUI romların genel durumu kafana takma

blueberry

Mehmet Birol Erol
Yardımcı Yönetici
18.04.2013
8,823
7,134
12,607
ekran süresinin ekran görüntüsünü görebilir miyiz abi
Tam bir şarjla test etme olanağım olmadı ama %62 şarjla 16 saat yoğun bir kullanım oldu inşallah bugün tam şarjla ne kadar gittiğini test edebileceğim.Cihazı wifi ve mobil tam kapasite kullanırken batarya seviyesinin ne kadar cimri davrandığını farkettim.

htcm9

Yeni üye
Kayıtlı kullanıcı
26.03.2014
19
3
382
Tam bir şarjla test etme olanağım olmadı ama %62 şarjla 16 saat yoğun bir kullanım oldu inşallah bugün tam şarjla ne kadar gittiğini test edebileceğim.Cihazı wifi ve mobil tam kapasite kullanırken batarya seviyesinin ne kadar cimri davrandığını farkettim.
Üstat bir sorum olacak, bu rom daha doğrusu, official 4.8.8 sürümlerinden sonra hep aynı durum ile karşılaştım, home ve back düğmeleri, dokunduğunda çift titreme yapıyor, hem dokunduğunda hemde bıraktığında, s2w özelliği de olunca hem çok şiddetli hemde titreme sayısı 4 e çıkıyor :) .. ancak 4.8.8 de bu dokunduğunda titriyor sadece, bunun bir ayarı var mı?

çok selamlar.

tom m

Popüler üye
Kayıtlı kullanıcı
05.08.2014
284
48
1,807
teşekkürler :)