[ROM][4.4.2] Ditto DN4 KITKAT Note 2 için en hızlı ve stabil romu

kertisow

Kayıtlı kullanıcı
25.07.2013
1,060
192
3,057
5b9og1.png
DN3(Ditto Note 3) ROM
for our beloved Note II (GT-N7100)
14ecllz.jpg

2j0jvcw.jpg
11t8zk5.jpg

Rom Detayları

Yeni DN3 rom v5
Android Sürümü 4.4.2 Kitkat

-DN3 AnyApp denilen Exclusive özelliği: tamamen özelleştirilebilir hava komuta (Bu geliştirilecektir, ancak Bunun yerine S Finder şu anda hava komutunun başka bir uygulaması kullanabilirsiniz zaten pürüzsüz çalışıyor.)
-Yeni kilit açma efektleri
-Akıllı oynatma ve Akıllı Duraklatma
Birkaç Skype hataları giderilmiştir(arama kapanma vs.)
S5 Bildirim paneli
Note3 veya S5 ayarları arasında geçişler
Güncel Google uygulamaları
Super Su hatası devam etmektedir ancak arka planda çalışan uygulamalar için sorunsuz bi şekilde kullanım saglayabilirsiniz

Kurulum

Son güncelleme ile beraber rom beta aşamasından çıkıp stabil hale gelmiştir bununla beraber geliştircinin özellikle kurulumu yaparken twrp 2.6.3.1 veya üst sürümü ile kurulum yapmamızı tavsiye ediyor
Full wipe

Download

Romu aşağıdaki adreslerden sorunsuz indirebilirsiniz

https://mega.co.nz/#!WI9z3IzI!syCIZhz3vqKmoN7lM9YAXbPFJ2YpfNSOlO7e8nEC3zg

DN3_v5+_by_E-Team.zip | Firedrive

Rom ile ilgili birkaç düzeltme ve efekt ve daha fazla özelleştirmeler için

Tanıtım
[video=youtube;2khztV8j3Fc]http://www.youtube.com/watch?v=2khztV8j3Fc[/video]

Moderatörün son düzenlenenleri:

luklukc

Kayıtlı kullanıcı
23.07.2013
24
8
397
48
antalya
Cihaz
lg g2
Denemedigim rom kalmadi..bu gune kadar ki en iyi rom, 30 kasim da cikardiklari surum..son surumu muhakkak yuklemelisiniz..hic bir kusuru yok..kusur var diyenler olursa tekrar temiz kurulum yapsin..note 2 note 2 olali en iyi romuna kavustu..

emre.yc97

Kayıtlı kullanıcı
25.08.2013
4
0
377
Denemedigim rom kalmadi..bu gune kadar ki en iyi rom, 30 kasim da cikardiklari surum..son surumu muhakkak yuklemelisiniz..hic bir kusuru yok..kusur var diyenler olursa tekrar temiz kurulum yapsin..note 2 note 2 olali en iyi romuna kavustu..
hocam şu kurulumu bi türkçe detaylı anlatsanız galaxy y telefonuma rom atabiliyorum fakat note 2 için korkuyorum bi sıkıntı olur diye teleofunun normal recovery menüsünden yükleyemez miyim illa v1 mi kurcam v1 den direk ota güncellemesi var mı lütfen yardım eder misiniz :)

protochol

Kayıtlı kullanıcı
14.10.2013
2
0
377

empire29

Kayıtlı kullanıcı
20.08.2013
100
32
557
Bu romu yükledim aama samsung yazısında kalıyor bir ilerleme kaydetmiyor yardımcı olursanız sevinirim...

yen

Kayıtlı kullanıcı
26.12.2013
2,622
567
7,557
www.trandroidev.com
Öncelik merhaba bende artık htc den samsunga kısa surelı bi geçiş yaptım artık htc one değilde note 2 bölümünde takılacağım izlenimlerime görede bu bölüme [MENTION=3346]blackwolf35[/MENTION] hakim gözüküyor bende elimden gelidigi kadar bişilere bakar paylaşirim.

• Beğen
Reactions: Dr.Android

blackwolf35

Kayıtlı kullanıcı
11.04.2013
2,094
1,180
7,557
istanbul
Recovery
TWRP
Cihaz
ONEPLUS ONE
Öncelik merhaba bende artık htc den samsunga kısa surelı bi geçiş yaptım artık htc one değilde note 2 bölümünde takılacağım izlenimlerime görede bu bölüme [MENTION=3346]blackwolf35[/MENTION] hakim gözüküyor bende elimden gelidigi kadar bişilere bakar paylaşirim.

Hosgeldin o zaman bende elimden geldigi kadar samsung bölümlerini dolduruyorum samsung baska cihaz kullanmadığım için buralardayım sana kolay gelsin şimdiden

SM-N900 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi