• Merhaba, sitemizi reklamsız olarak görüntülemek, konular oluşturmak, tartışmalara katılmak ve diğer özelliklerden faydalanmak için hemen hesap oluşturabilirsin!
  • Özel mesaj, sohbet ya da Facebook, Twitter ve Google+ üzerinden kullanıcılardan destek talebinde bulunmayın. Bir sorun yaşarsanız lütfen sadece forumlarımızı kullanın.

[ROM][22 Aralık 2012] Desire XS RC 1 [Sense 4.1 lite] [Android 4.0.4]

Dr. Android

Admin
Yönetici
DESIRE XS RC 1

Merhaba arkadaşlar, dün kurup denediğim çok akıcı, kamerası tamamen sorunsuz ve harika çalışan ama hala bazı eksiklikleri olan bir romu tanıtmak istedim. Bence rom tamamlanınca çok harika olacak. Daha betası bile mükemmel. Sabırsızlıkla romun final sürünümü bekliyorum.

Ekran görüntüleri;

10z7rf5.png npnexv.png 1247shw.png

Antutu 1.5 ghz ile

nlpufp.png

Hatalar

Quicksettings Görev yöneticisi yanlış bir hafıza değerleri gösterirFinish smali uzun basın Ev için son uygulamalar eşleştirmek için düzenlemeler
Otomatik parlaklık seviyeleri Tweak
Bana bildirmekten çekinmeyin

Çalışanlar

APM
Hızlı Ayarlar
ses
Mic
veri
wifi
Bluetooth (kulaklık ile test etmek mümkün değil ama diğer cihazlardan dosya gönderebilir ve recieve edebilirsiniz.)
Iz ile HTC klavye
Kamera (Tüm modlar)
Kamera (Tüm modlar)
Ses Beats
Her şey.
inludes Chainfire superSU,
busybox ve init.d destek
4EXT Kurtarma Updater

İNDİR:

Dev-Host:- Desire XS RC 1

Lib bölümü ve / sistem bölümü kaldırılmış App Store indirebilirsiniz tüm uygulamalar üzerinden Temizlenmiş, kullanıcılar artık oynamak / sistemindeki boş alan 60-70MB etrafında olacak (Bu tüm ek mods yüklemek üstleniyor.)

Ben geçmesi ve olanlar gerçekten gerekli olduğu görürken build.prop tidied, tweaks bir dizi kaldırıldı.
Otomatik parlaklık seviyeleri ayarlanabilir, sorunları olanların testi kurunuz ve daha tweaking gerekiyorsa bana bildirin.
Kaldırılan Şebeke Seçimi ve Hızlı ayarları ayarları, bir CDMA cihaz değilsin
Insanların kurulumunda mods seçebilirsiniz böylece Kurulum komut dosyası şimdi aroma.
GPU oluşturma artık dev seçenekleri varsayılan olarak etkin olacak.
Bir kaç bit ve parçaları muhtemelen unutmuş.

Bu şimdiye kadar senaryosunu aromaya sahip ilk kez böylece sadece durumda (sen kötü olur ama olacağını şey bitecek acıyor asla çift, güvenli olası olmak için rom yedekleme sonra ben de sizin sdcard yedeklemek istiyorsunuz kurmadan önce size yedekleme emin olun temkinli. komut silin tam yapmak için sunacak, ben de sistem tarafından kullanılan sizin sdcard bazı dosyaları temizlemek olacak gibi kullanmak tavsiye ederiz.

Her hata minimum olacaktır ve her şeyi herkes için gerektiği gibi çalışacaktır yüzden umarım iyi çalışıyor gibi görünüyor nerede benim telefondan sistemi dökümü almış.

Ah da bu script biraz kaba ve insanlar beni onlar istiyorum özellikle hangi uygulamalar bildirin eğer bazı uygulamalar belki de yükleyici seçenekleri menüsünden, (örneğin, Gmail ve youtube gibi) tekil bıraktığı gerektiğini aklıma individaly tercih edebilmek için, ben bir sonraki sürümü için uygun komut güncelleyecektir (hangi tüm iyi gidiyor ve insanlar artık raporu kamera vs konularda en azından RC sürümü için umut eğer.)

Desire XS beta 2

APM Eklendi
Rosie için temel bir menü eklendi
Aktif QuickSettings
(Deneysel) bazı tweaks build.prop eklendi
Supercharger komut için hazır (Deneysel) Yamalı services.jar
(Deneysel) Aktif HTC Yeni Uygulamalar Füzyon.
Tüm deneysel parçalar performansı üzerinde bir etkisi olabilir ve belki kullanıcılardan gelen raporlara göre temizleyememiştir şeylerdir.

Ben oldukça hızlı bir şekilde sorunu izini gerekir herhangi bir sorun var bu yüzden eğer tüm Smali düzenlemeleri elle aşağı olmuştur.

Desire XS Beta 1.6

Kamera 100% sabit, tüm modlarda şimdi de dahil olmak üzere, işe
Çekerken fotoğraf çekme
Burst modu
Yüz tanıma
Yakalamak Gülümse
HDR
Panoramik Mod
Her şey

Camera.apk doğru olanı (lowvelds serpinti rom alınan) yani HD kayıt için restore ve burst modları restore

Wifi Tethering artık giderilmiştir

Desire XS Beta 1.5

Kişisel sorunları önümüzdeki hafta için beni uzak tutmak için gidiyoruz olarak ben herhangi bir yakın kadar ben istiyorum gibi ama umarım yeterince geri alabilirsiniz kadar tüm gidiyorsun tutmak için olacak yapmadım erken bir güncelleştirme bırakmadan haftanın sonunda.

Video oynatma artık sabit ve kusursuz çalışıyor

Piyasa, (Video, Kitap, G+) indirebilirsiniz bazı G uygulamalar kaldırıldı ve HTC yazılım söyle

Son sürüme Chainfire supersu Güncelleme

4EXT Kurtarma Updater eklendi. (En azından siz kurtarma içine yeniden başlatmak için bir yol verir). Izni için 4ext.net at üzerinde maddmax82 sayesinde.

Eğer son Apps Listesi erişebilmek için menü tuşuna Şimdi Desire X app switcher anahtar gibi davranır böylece klavye dosyaları Modded. En son uygulamalar için bir kez basın, uzun menü için bu düğmeye basın. Uzun basın üzerinde tek bir basın ve yeni uygulama ile ilgili menü yukarı çeker, böylece bu ayarların iptal edilebilir. Bu ben düzgün yeni uygulamaları uygulamak için zaman kadar sadece geçici bir çözümdür. Ben de bunu tercih edenler için arama tuşuna yeni uygulamaları değiştirmek için bir flashable zip kadar yük, ama bu arama anahtarı, hatta uzun basın üzerindeki tüm arama fonksiyonları kaldıracağını Beaware edecektir.

Beats Şimdi gerçekten işe yarıyor ve sadece artık bir fantezi mesajı görünmüyor. (Ben lanet farkı duymak için çok sağır olduğum insanlar bir çift test etmek var.)

Tweaked X Güncelleme çekirdek

Desire XS beta 1

İlk sürüm

Moderatörün son düzenlenenleri:

camdan_gemi

Yeni kayıt oldu
yukledım cok guzel cok begendım fakat sarz olayında sorun var heralde 5-6 saatte dokunulmadan kendı kendıne %20 sarz bıtırıyor bırkac gun daha denıcem bakalım ne olucak...

camdan_gemi

Yeni kayıt oldu
hocam sizin kadar profssional değilim ama elimden geldıgınce ugrasıyorum bu işlerle
karnel olayını bılmıyorum acıkcası nasıl yapabılırım yardımcı olursanız çok sevınırım....

mahmut33

Yeni kayıt oldu
selam doktor benim cihazım desire s kendi sitesinden 4.0.4 yükledim ama cihaz sorun yaşıyor bluetoothta falan donma yapıyor bunu nasıl s-off yapıpta başka rom atabilirim hboot 2.00falan