• Özel mesaj, sohbet ya da Facebook, Twitter ve Google+ üzerinden kullanıcılardan destek talebinde bulunmayın. Bir sorun yaşarsanız lütfen sadece forumlarımızı kullanın.

[ROM][2014][Gio] TRAD MacGio-v3 | Incredible Audio | MacTrix Engine

machacker7

Kayıtlı kullanıcı
Herkese Selamlar
Arkadaşlar bu son bundan sonrası yok. Rom bunca zaman çıkartılan tüm romlardan çok daha iyi size sadece şunu söyliyecem kurup deniyenler için; Lütfen dsp kullanmadan son seste herhangi bir müziği açıp kulaklığınızdan dinleyin sonra da buraya yorum yapın... İddia ediyorum ki eğer daha iyisini gördüm ses kalitesi olarak diyecek çıkarsa ben bütün işi bırakırım :) Governor olarak sizler için sıfırdan conserativei düzenledim işlemci frekans değişim tepkimesi 20Ms inanın pil sorunu kalmadı sayılır sizler için ayrıca adrenalin bravi vs gibi **ktan engineleri dert olmaktan çıkardım sistem içinde otomatik geliyor ve kullanımınıza sunuluyor android olarak Gio ile son yaptığım iş olduğu için bi kaç saatimi daha verip ram kullanımı ile de ilgilendim tek söylüyeceğim şu class 10 hafiza kartı alın hiç uğraşmıyacaksınız swap tanıtayım onu yüklüyim vs diye siz sadece kartınızı alın ve bölümlendirmesini yapın 500mb swap alanı sizler için yeterli olacaktır.. Başka söze gerek yok sadece deneyin, romu kullanmaya dalıp teşekkür etmeyi unutursanız da canınız sağolsun :)

(Sorulacak bi soru yok sorun yok hata yok gerekli bişey yok sadece kullanmanın keyfini yaşayın)
(Romu nasıl kurarım yok nerden geçerim diye soracak olursanız sadece Ctrl+W işlemini yapın kafanızı dinleyin..)

Herkese iyi forumlar...

Link: mac-gio-v3ll

ekran görüntüsü istediniz buyrun;

gllyjO.png
9XXEvN.png
qqqR9d.png
MYYW91.png
QXXW1y.png
XWWJ23.png
b88YQZ.png
djj04D.png
5992pz.png
A22gZv.png
0VVLbZ.png
4mm8YA.png
JLL6dJ.png
O22BJ4.png
zRRYQ7.png
Gnn5br.png
yddR2k.png
6RR8Y0.png
W22EWm.png
388P20.png
RyyBE7.png

Moderatörün son düzenlenenleri:

machacker7

Kayıtlı kullanıcı
Eline sağlık kardeşim,nerelerdesin sen

HTC One cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
Uzun zaman oldu abicim :) üniversite hayatı vs. çabuk alışamadım ben diye düşünmeye bile fırsat bulamadığım bi hayata atılıvermişim :) türkiye çapında bi yarışma yapıldı abi ona katıldım ordan derken işi ilerlettim windows phone 8 uygulama geliştirmeye yöneldim artık microsoftta Student Partnerlik şimdilik windows 8 uygulama geliştirme ile uğraşıyorum bi yandan android ve ios uygulama geliştirme derken uyuyabiliyorum bu romu da gionun hatırasına bir final olması için hazırladım ki kullananlar görecek belki ben göremiycem :) ciddi anlamda memnun kalacaklar ne orjinal ne custom hiç biri yanına yaklaşamaz hep bitiricem diyordum geçen gece kafam takıldı aklımdan çıkarmak için işe döktüm :)

blueberry

Mehmet Birol Erol
Yardımcı Yönetici
Uzun zaman oldu abicim :) üniversite hayatı vs. çabuk alışamadım ben diye düşünmeye bile fırsat bulamadığım bi hayata atılıvermişim :) türkiye çapında bi yarışma yapıldı abi ona katıldım ordan derken işi ilerlettim windows phone 8 uygulama geliştirmeye yöneldim artık microsoftta Student Partnerlik şimdilik windows 8 uygulama geliştirme ile uğraşıyorum bi yandan android ve ios uygulama geliştirme derken uyuyabiliyorum bu romu da gionun hatırasına bir final olması için hazırladım ki kullananlar görecek belki ben göremiycem :) ciddi anlamda memnun kalacaklar ne orjinal ne custom hiç biri yanına yaklaşamaz hep bitiricem diyordum geçen gece kafam takıldı aklımdan çıkarmak için işe döktüm :)
Windows Phone 8'de uygulama geliştirmeye yönelmene çok sevindim.Windows Phone 8 yavaş ama çok etkili bir şekilde satışlarını arttırarak geliyor.Bir ara HTC HD2'de Windows Phone 7 ve 7.5 Mango ile bayağı uğraşmıştım.

machacker7

Kayıtlı kullanıcı
[align=center][size=x-large]Arkadaşlar son halininin linkini verdim;[/size][/align][align=center][size=x-large]http://www.mediafire.com/download/9akvuosclt72mad/mac-gio-v3ll.zip
[/size][/align][align=center][size=x-large] ekran görüntüsü istediniz buyrun; [/size][/align][align=center]----------------------------[/align]
[align=center] gllyjO.png
[/align]

[align=center] 9XXEvN.png
[/align]
[align=center] qqqR9d.png
[/align]
[align=center] MYYW91.png
[/align]
[align=center] QXXW1y.png
[/align]
[align=center] XWWJ23.png
[/align]