• Merhaba, sitemizi reklamsız olarak görüntülemek, konular oluşturmak, tartışmalara katılmak ve diğer özelliklerden faydalanmak için hemen hesap oluşturabilirsin!
  • Özel mesaj, sohbet ya da Facebook, Twitter ve Google+ üzerinden kullanıcılardan destek talebinde bulunmayın. Bir sorun yaşarsanız lütfen sadece forumlarımızı kullanın.

[ROM][11 Kasım][3.1] TRAD MaxiGio | Beats Audio | Bravia Engine | % Battery MOD |

ncan98

Yeni üye
Ugb9w.png
rjUj6.png

jTH1O.png

Faster then ever
Based on latest vo-1 rom
Market fixed
Add themechooser
Adfree
Bravia Engine
Big photo when calling
Incrased GPS and sensors
ICS music
Stock samsung file manager
Centerclock mod removed
And what i forgot
Fix Sync
The kernel has been changed
Bootanimation has been changed

Dr.Android
faceliler
Cyss for big photo when calling
system.img for enter key in sms app
Shoaib.Khan for iPhone bubbles
dredremon for app icons
Lovetz for beats, alsa and widget
tj_droid for stock samsung keyboard
mobint for holo launcher
shailpancholi for centerclock mod
dragonnn for firekernel
ImbaWind for adrenaline engine
caiovinniciusbr for google play music
UOT for kitcen

Dış bağlantıları görüntüleme yetkiniz bulunmuyor. Oturum açın ya da hesap oluşturun.

Dış bağlantıları görüntüleme yetkiniz bulunmuyor. Oturum açın ya da hesap oluşturun.

Moderatörün son düzenlenenleri:

Dr. Android

Admin
Yönetici
Ben Rom yaparken Görselliğe çok önem veririm,gördüğüm kadarıyla sende önem veriyorsun,Göze çok hoş geliyor.Hataları var mı,var ise nelerdir belirtirsen süper olur.

Ayrıca eğer istersen Bu romu xda'da yayınlayalım.Sahibinden izin aldın mı, Alalım mı?

ncan98

Yeni üye
Ben Rom yaparken Görselliğe çok önem veririm,gördüğüm kadarıyla sende önem veriyorsun,Göze çok hoş geliyor.Hataları var mı,var ise nelerdir belirtirsen süper olur.

Ayrıca eğer istersen Bu romu xda'da yayınlayalım.Sahibinden izin aldın mı, Alalım mı?
Rom bir türk kardeşimizin :) Görselliğe sağolsun o önem vermiş. Ben sadece port yaptım. İzini aldım Hiç bir hatası yok :)

Dr. Android

Admin
Yönetici
XDA'daki sorular cevaplandı.Genel olarak romdan ve görüntülerinden çok memnunlar.

Gelen sorular.Hangi launcher ı düzenledin diye sordular.Nova dedim

Romun özelliklerinde firekernel kullanılıyor diye yazmışsınız fakat ss de öyle gözükmüyor,acaba ismini mi düzenlemediniz diye soruldu.Üzgünüm firekernel kullanılmadı diye yazdım ve konudan firekerneli sildim.

Teşekkür dileklerine cevap verildi.

ncan98

Yeni üye
Ustam rom çok güzel olmuş ellerinize sağlık +
Teşekkürler
XDA'daki sorular cevaplandı.Genel olarak romdan ve görüntülerinden çok memnunlar.

Gelen sorular.Hangi launcher ı düzenledin diye sordular.Nova dedim

Romun özelliklerinde firekernel kullanılıyor diye yazmışsınız fakat ss de öyle gözükmüyor,acaba ismini mi düzenlemediniz diye soruldu.Üzgünüm firekernel kullanılmadı diye yazdım ve konudan firekerneli sildim.

Teşekkür dileklerine cevap verildi.
Teşekkürler.
Rom detaylar gerektiği gibi güncellenecek ve daha kaliteli bir sürüm eklenecektir..

Dr. Android

Admin
Yönetici
Teşekkürler

Teşekkürler.
Rom detaylar gerektiği gibi güncellenecek ve daha kaliteli bir sürüm eklenecektir..
Özel mesajlar ve konu içerisindeki sorular cevaplandı.

Bir kullanıcı google kişiler sync yapamadım yazmış,tekrar deneyin dedim.Romdan kaynaklı bir problem olacağını sanmıyorum..

hanter

Yeni kayıt oldu
yükleme cwm ile'mi yapılacak ?
hangi rom dan geçilecek (2.3.3 / 2.3.6 fark edermi)?
ben 2.3.3 den geçiş yaptım cwm ile yükledim lakin android yazısında kalıyor. bir yerlerde hata ettiğimi düşünüyorum yardımcı olursanız sevinirim. teşekkürler.