• Merhaba, sitemizi reklamsız olarak görüntülemek, konular oluşturmak, tartışmalara katılmak ve diğer özelliklerden faydalanmak için hemen hesap oluşturabilirsin!
  • Özel mesaj, sohbet ya da Facebook, Twitter ve Google+ üzerinden kullanıcılardan destek talebinde bulunmayın. Bir sorun yaşarsanız lütfen sadece forumlarımızı kullanın.

Projem Var Destek

akay_06

Yeni kayıt oldu
merhaba arkadaşlar forumun kuruluşundan beridir uzun bir zamandır takılamıyordum ama şuandna itibaren aktif olarak katılım sağlayacağım ve ilk olarak siz ve sizlerin projelerini değerlendirip hayata geçirmeyle başlayacağım

öncelikle kendimi tanıtmak istiyorum

sene 1999 dan beridir programlama ve kernel çekirdek yazılımlarıyla amatör uğraşlar sonucu belli başlı birçok ana hattı öğrenip ilk ürünlerimi samsung i900 omnia 1 cihazında verdim birbirinden başarılı tam 9 adet modifiye overclock lu ve her yönden geliştirilmiş windows mobile 6.1 6.5 ve karma bir rom sundum kullanılara(windows phone 7 ile windows mobile 6.5 karması) windows platdormundaki tecrubem sayesinde android platformunda hiç sıkıntı çekmedim android de htc sensation xe ye rom ve kernel yazmayla uğraştım ama bir takım insanların boş konuşmaları ben ve bir çok arkadaşıma yönelik saldırılar sonucu bırakmıştım bu işleri şuandan itibaren kaldığım yerden devam etme kararını almış bulunmaktayım ve bu başlık altında her kim olursa olsun herkezin düşüncleri tarafsız ve yardımcı bir şekilde değerlendirip hayata geçirme amacındayım

kısacası aklınızda herhangi bir oyun uygulama hayatı kolaylaştıracak basitleştirecek ufak bi fikrin peşinden koşup sitemizde ve yapacağım romlarda yer vererek google play store da yayınlarak her türlü desteği yapım aşamasında tanıtım aşamasında her aşamada yardımcı olmaya çalışacağım...

Eğer bir projeniz varsa bu başlık altında kısaca anlatıp nerde ne iş yapar nasıl çalışır gibi basit ama açıklayıcı cümleler ile anlatabilirsiniz daha sonradan sırayla özel iletişem geçip bu projeleri gerçek hayata koymaya çalışacağız

Şimdiden yardımı ve desteği olacak herkese teşekkür ediyorum

aLyErhan

Aktif üye
helal olsun projeyi tam toparlayıp buraya yazacağım.

edit:
hocam benim projem şu.
android programları ve oyunları bir android telefonda türkçeye veya başka dillere çevirmek.
şu anda 1 tane öyle program var o da pek iyi değil.
biz bunu yaparsak google playde patlama yaratır demedi demeyin.
Uygulamayı yapma işinde işe hiç bir bilgim yok :D
Bu işi 3-4 kişi rahatlıkla yaparız ve google playde 2-3 $ gibi bir fiyatla satarız ?

edit: bari sen flood yapma

Moderatörün son düzenlenenleri:

kkalkan

Cevabınız onda
Test Kullanıcısı
oncelikle uzun aradaan sonra hoşgeldin diyorum. :) omnıa zamaanında bende senin romlarnı takip ediyordum ve gercekten başarılı buluyordum. aynı başaarıyı burda da gostereceginne şüphem yok.

akay_06

Yeni kayıt oldu
helal olsun projeyi tam toparlayıp buraya yazacağım.

edit:
hocam benim projem şu.
android programları ve oyunları bir android telefonda türkçeye veya başka dillere çevirmek.
şu anda 1 tane öyle program var o da pek iyi değil.
biz bunu yaparsak google playde patlama yaratır demedi demeyin.
Uygulamayı yapma işinde işe hiç bir bilgim yok :D
Bu işi 3-4 kişi rahatlıkla yaparız ve google playde 2-3 $ gibi bir fiyatla satarız ?

edit: bari sen flood yapma
gayet güzel bişey translate uygulaması olabilir aslında olmaz diye birşey yok piyasadaki translate programı hangisi acaba onuda bir inceleyelim o programla senin proje arasındaki kesin farklar neler acaba tam bi şekilde herşeyiyle yaz vakit kaybetmeden işin bi ucundan başlayalım :)

- - - Eklenen mesaj - - -

oncelikle uzun aradaan sonra hoşgeldin diyorum. :) omnıa zamaanında bende senin romlarnı takip ediyordum ve gercekten başarılı buluyordum. aynı başaarıyı burda da gostereceginne şüphem yok.
eyvallah zamanından htc segmentinde baya rom yapmıstım ama birileri tarafından baltalanmaya çalışılınca bırakmıştım o işleide artık devam ediyoruz bakalım kaldıgımız yerden :)