Optimus G root yapma Rehberi

prober187

Kayıtlı kullanıcı
03.01.2013
233
102
557
Kolay gelsin beyler burada Optimus G icin Root rehberini bulabilirsiniz

adim adim kolay bir sekilde anlatmaya calisacagim

1-LG E980 Support: Find Manuals & Warranty Info | LG USA bu adresten telefonunuzun sürücülerini indiriniz

2-http://forum.xda-developers.com/attachment.php?attachmentid=2114147&d=1373751278 rot dosyasini indirin

3-rot dosyasini dosyasindan cikarin

4-Telefonunuzda USB debug un acik oldugundan emin olun

5-Telefonunuzun enerji tasarruf modu kapali olmali ve sarjiniz dolu olmali

6-Telefonunuzu Bilgisayara takin ve bir kac dk bekleyin bilgisayar Sürücüleri taniyana kadar

7- Rar dosyasindan cikan CurrentRot.bat dosyasini calistirin

8- eger bilgisayariniz telefonu media araci olarak görürse biraz bekleyin bilgisayar telefonu mutlaka taniyacaktir

9- acilan programdan sonra herhangi bir tusa basin

10- Program islemleri bitirdikten sonra Telefonunuzu güvenli olarak olarak bilgisayardan ayirin

hayirli olsun telefon root landi. Eger ki superuser otomatik inmesse Marketten indirebilirsiniz...

kolay gelsin

• Beğen
Reactions: Titan®

prober187

Kayıtlı kullanıcı
03.01.2013
233
102
557
Valla bende kaç zamandır aklımda paylaşım yapmam lazım diyorum zaman yok imkan yok derken zaman kaybı çok oluyor valla haftaya yeni bilgisayar geldimi eskisi gibi paylaşımları devam :)

Gesendet von meinem GT-S7710 mit Tapatalk 2

• Beğen
Reactions: Dr.Android

Dr. Android

Admin
Yönetici
20.10.2012
6,204
4,060
12,937
Istanbul
www.andronetwork.com
ROM
LeeDrOiD v7.4.2
Recovery
TWRP 2.8.6.2
Cihaz
HTC One M8
Valla bende kaç zamandır aklımda paylaşım yapmam lazım diyorum zaman yok imkan yok derken zaman kaybı çok oluyor valla haftaya yeni bilgisayar geldimi eskisi gibi paylaşımları devam :)

Seviniriz dostum, bende forumla ilgilenmekten rom işlerine giremedim,şimdi bir hışımla girdim birşeyler çıkarttım bakalım sonuç ne olacak.

prober187

Kayıtlı kullanıcı
03.01.2013
233
102
557
Seviniriz dostum, bende forumla ilgilenmekten rom işlerine giremedim,şimdi bir hışımla girdim birşeyler çıkarttım bakalım sonuç ne olacak.
Senin Elinden çıkan rom sağlam olur bi ben htc alamadım aldığımda ilk senin rom ü deneyecem söz