• Özel mesaj, sohbet ya da Facebook, Twitter ve Google+ üzerinden kullanıcılardan destek talebinde bulunmayın. Bir sorun yaşarsanız lütfen sadece forumlarımızı kullanın.

Yardım Odin ile PhilZ Touch Recovery yükleme sorunu

emrebaskale

Kayıtlı kullanıcı
Arkadaşlar Samsung Galaxy S4 (GT-I9500) cihazıma odin ile philz touch recovery flaşladım. Ancak cihazın ses açma+home+güç tuşuna bastığımda cwm yerine standart recovery menüsü geldi. Acil yardıma ihtiyacım var. TemViewer la da bağlantı kurarak çözebilirseniz sevinirim.

rocktube

Kayıtlı kullanıcı
Arkadaşlar Samsung Galaxy S4 (GT-I9500) cihazıma odin ile philz touch recovery flaşladım. Ancak cihazın ses açma+home+güç tuşuna bastığımda cwm yerine standart recovery menüsü geldi. Acil yardıma ihtiyacım var. TemViewer la da bağlantı kurarak çözebilirseniz sevinirim.
bende aynı sorunu yaşamıştım ve şöyle çözdüm..
odin programını aç ve Auto Reboot seçeneği işaretli ise kaldır, telefonu download moduna al öyle bağla bilgisayara..gerekli yönlendirmeleri yerine getir start'a bas ve PASS yazısını görene kadar bekle..bekle dememin sebebi işlem bitti sanılması..auto reboot'u kaldır dememin sebebi de işlem bitmeden telefonun kendini yeniden başlatması..pass yazısını gördükten sonra recovery moduna geçebilirsin..umarım benim sorunum gibi seninki de çözülür..

emrebaskale

Kayıtlı kullanıcı
Saolasın bro ben sabah deneyim bi gerçi philz touch ı root için kullancaktım. Sonra cf auto root kurdum sorun çözüldü. Bunuda denerim sabah.

rocktube

Kayıtlı kullanıcı
Ne demek kardeşim sorunun çözülsün yeter ki..

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi