• Merhaba, sitemizi reklamsız olarak görüntülemek, konular oluşturmak, tartışmalara katılmak ve diğer özelliklerden faydalanmak için hemen hesap oluşturabilirsin!
  • Özel mesaj, sohbet ya da Facebook, Twitter ve Google+ üzerinden kullanıcılardan destek talebinde bulunmayın. Bir sorun yaşarsanız lütfen sadece forumlarımızı kullanın.

Yardım note 3 yalnızca acil aramalar sorunu

tarkansoylu35

Yeni kayıt oldu
Arkadaşlar note 3 var sürüm düşürmüştüm şebeke sorunu çıktı sonra tekrar lolipop sürümüne yükseltim şebeke sorunu çıktı kaç tane rom indirdim telefona flash attım fakat hep aynı sim kartı görüyor pin koduda giriyorum ama yalnızca acil aramalar diyor lütfen yardım

harunserefli

Yardımcı Yönetici
Yardımcı Yönetici
Test Kullanıcısı
Arkadaşlar note 3 var sürüm düşürmüştüm şebeke sorunu çıktı sonra tekrar lolipop sürümüne yükseltim şebeke sorunu çıktı kaç tane rom indirdim telefona flash attım fakat hep aynı sim kartı görüyor pin koduda giriyorum ama yalnızca acil aramalar diyor lütfen yardım
Telefon düşünce donanimsal bir arıza olmuş olabilir..
Mesela başımdan geçen olayı anlatayım geçen ay benim ekranı kırılan s2 telefonuma ekran buldum ve kendi cabalarimla degistirdim fakat bu seferde şebeke gitti..telefonun arkada yaklaşık 10cm ilk bir kablo vardı o yerinden oynamış ve bu kabloda telefon anten kablosu imiş..
Bu kabloyu yerine oturtunca sorun ortadan kalktı..
Yani bu tarz bu sorun olmuş olabilir egerki efs yapısı bozulmadı ise telefonun ime ucmadi ise

bende de aynı sorun var şebeke gelmiyor birtürlü şebeke full görünüyor ama agda kayıtlı değilhatası veriyor sürekli

eness1

Yeni kayıt oldu
bende de aynı sorun var şebeke gelmiyor birtürlü şebeke full görünüyor ama agda kayıtlı değilhatası veriyor sürekli
ŞEBEKE SORUNU ÇÖZÜM
bu sitede android 5,1,1 note 3 rom var ordan yapabilirsiniz aşağıyı okuyun
beyler note 3 n9005 var ama siz yine deneyin n90000 olanlar 6 aydır kullanamadık telefonu şebeke sorunu yuzunden neyse her tamirciye gittik yapamadılar acaba dedimm her telefon gibi romla düzelir mi dedim aklıma yattı arastırdım bende gittim evde rom attım klasıl cm 12 attım şebeke sorunu düzeldi isterseniz deneyin.
- bu sitede yeniyim çok işime yarar bilgi yok fakat yinede çok güzel bi platform yapanın ellerine sağlık teşşekkür ediyorum.