• Merhaba, sitemizi reklamsız olarak görüntülemek, konular oluşturmak, tartışmalara katılmak ve diğer özelliklerden faydalanmak için hemen hesap oluşturabilirsin!
  • Özel mesaj, sohbet ya da Facebook, Twitter ve Google+ üzerinden kullanıcılardan destek talebinde bulunmayın. Bir sorun yaşarsanız lütfen sadece forumlarımızı kullanın.

Note 3 N90000Q Root Atma (Yardım)

baytar429

Yeni kayıt oldu
Merhaba arkadaşlar bende galaxy note 3 n9000q marka model telefon var root atmak istiyorum fakat yapamadım yardımcı olabilecek var mı aceba ?

Not:http://www.muhyal.com/galaxy-note-3...ry-6-0-5-0-yukleme-rehberi-sm-n900-sm-n9000q/ burdakini yaptım hiçbir sorun vermeden oldu fakat root yetkileri tam olarak atanmamıştı mesala game hacker'ı Gold Screen Recoerder gibi root isteyen programlar hata veriyordu ayrıca SeLinux diye bir engelleme uyarısı alıyordum

terriblephoenix

Yeni kayıt oldu
Aynı işlemi bende yaptım bende herhangi bir sorun çıkarmadı ama farklı birşey dene mesela kingoroot yapabilirsin onunla atmayı dene zaten su yetkilerini kendi üstüne alacaktır fakat kingoroot 3 uygulama fazladan yüklüyor ve sistem hafızasına atıyor bunları silmek için de link2sd programına root izni ile silebilirsin