• Özel mesaj, sohbet ya da Facebook, Twitter ve Google+ üzerinden kullanıcılardan destek talebinde bulunmayın. Bir sorun yaşarsanız lütfen sadece forumlarımızı kullanın.

Note 2 N7100 Android 4.3 JellyBean Sürümüne Güncelleme

osman

Kayıtlı kullanıcı
şu anki resmi sürüm 4.3 değil mi ? onu yükledim.türkiyedeki resmi sürümü kies aracılığı ile yükledim
kies ile bağlandım güncelleme kontrol ettim bulduğu güncellemeyi yükledim.

MuhYal

Muhammed Yalçınkaya
Yönetici
Ayarlar > Hakkında kısmından bir kontrol eder misin sürümün N7100XXUENA1 mi? Ya da değilse ne yazıyor benimle paylaşır mısın?

osman

Kayıtlı kullanıcı
telefon şu an bende değil teknik servise bıraktım ama henüz bir geri dönüş yapmadılar bu gün için hala yapılamamıştı...ama güncelleme yaparken hatırladığım kadarı ile bu idi..N7100XXUENA1
dogru...hatta ne olduğunu googlede arama yaptım ve not 2 güncel sürüm bilgisine rastladım..oradan hatırlıyorum.

MuhYal

Muhammed Yalçınkaya
Yönetici
Telefon sende değil ise müdahale etme şansımız olamaz. Ama şu var IMEI sorunu kesinlikle çözüldü Note 2 4.3 sürümünde. Telefon eline geçer ise şu altta verdiğim konunun altında yer alan çözüm bağlantılarını bir incele.

Konu bağlantısı: (MuhYal: AndroBlog üzerinde)
http://www.muhyal.com/2014/01/samsung-galaxy-note-2-n7100-android-43-jellybean-surumune-guncelleme-rehberi.html

osman

Kayıtlı kullanıcı
telefonun imeisinde sorun olmadığını samsung yetkili servisi bizzat söyledi.
telefondaki pilin arkasındaki kutusundaki imei hepsi aynı. yani kolonlanmış bir imei sorunu yok cihazın.

MuhYal

Muhammed Yalçınkaya
Yönetici
Tamam efs klasörü zarar görmüştür ufak bir yama ile düzeltilebilir bu da. Eğer servis size bunun baseband çipi yanmış voltaj sorunundan dolayı vs. demediyse korkmayın. Samsung bu öyle kolayca çöp olmaz :)

yekta.uzun

Kayıtlı kullanıcı
Slm benim Japonya'dan gelme bir note 2 modeli var yanlız seri numarası n7100 değil sc -02e ve cihazda türkçe dil desteği yok ve sürüm 4.3 den yukarı çıkmıyor ben bu cihaza belkota rom yükledim 4.4.4 rom çok stabil çalışıyor fakat IMEI null ve anabant sürümü yok gösteriyor bu rom a basebant koyma şansım varmı ve nasıl yaparım

SC-02E cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi