• Özel mesaj, sohbet ya da Facebook, Twitter ve Google+ üzerinden kullanıcılardan destek talebinde bulunmayın. Bir sorun yaşarsanız lütfen sadece forumlarımızı kullanın.

Nexus 4 Status Bar Değiştirme.

ogulcangoktas

Kayıtlı kullanıcı
Evet arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi Nexus 4'ümün status barındaki ikonları bir türlü S4 deki gibi değiştiremedim. S4 ün systemui.apk dosyasındaki ikon resimlerini benim Nexus'umun içindeki systemui.apk dosyasının içindekilerle değiştiriyorum bu sefer apk yüklenmedi hatası geliyor. Apk'nın içindekileri zipleyip clockwork ile yazmaya çalışıyorum olmuyor. İşin içinden çıkamadım. Yardımcı olur musunuz lütfenn? Nexus 4'ümün status barının S4 deki gibi olmasını istiyorum.(Mümkünse 4.4 güncellemesinden sonraki beyaz hali ile).:sneakiness:

çarlıs davrin

Kayıtlı kullanıcı
Theme chooser engineli rom yukle sonra touchwiz tema kur status bar, butonlar, checkboxlar iste ne element varsa touchwiz gibi olur. Theme chooser engine temalarinin hepsi boyledir.

ogulcangoktas

Kayıtlı kullanıcı
Kusura bakmayın tam kavrayamadım olayı. Bir rom mu kurmam gerekir nedir olay? Bir de touchwiz temayı nereden bulacağım? Bana aşamalı anlatırsan(mümkünse linkli) çok sevinirim.

çarlıs davrin

Kayıtlı kullanıcı
Kusura bakmayın tam kavrayamadım olayı. Bir rom mu kurmam gerekir nedir olay? Bir de touchwiz temayı nereden bulacağım? Bana aşamalı anlatırsan(mümkünse linkli) çok sevinirim.
theme chooser özelliği olan bir rom kur. Paranoid SaberDroid in son sürümü gayet iyi. özelliği fazla ve stabil. sonra bunu kur: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.thomassafca.theme.new.touchwiz bu en iyi touchwiz teması. S5 teki elementlerin aynısını kullanılıyor. diğerleri biraz kötü. sonra bunu kurduktan sonra ayarlar/temalar/packlere gelip bunu seç herşeyi tikle uygula ya bas artık telefonunun tüm görselliği s5 ten farksız. yani sadece status falan değil tüm uygulamalardaki butonlar, tikleme kutucukları falan işte tüm elementler s5 gibi. theme chooser özelliği böyle çalışır tüm elementleri değiştirir. tüm theme chooser themelerini görmek için google playe cm11 theme yaz bir sürü profesyonel kişilerin yaptığı themeler var. ben veu dayım. hepsinden iyi.

ogulcangoktas

Kayıtlı kullanıcı
Çok teşekkürler. :)

- - - Eklenen mesaj - - -

Paranoid içinde bir link verir misiniz lütfen. Kusura bakma seni çok uğraştırdım ama.

çarlıs davrin

Kayıtlı kullanıcı
Çok teşekkürler. :)

- - - Eklenen mesaj - - -

Paranoid içinde bir link verir misiniz lütfen. Kusura bakma seni çok uğraştırdım ama.
hange paranoid? paranoid android mi paranoid saberdroid mi? psd pa tabanlı ama çok daha fazla özellikli.

psd son sürüm official build için saberdroid.com buraya gir downloadsdan mako yu seç en son tarihliyi indir. üstüne de pa gapps kur reboot etmeden. biliyorsundur sıraları.

ogulcangoktas

Kayıtlı kullanıcı
hange paranoid? paranoid android mi paranoid saberdroid mi? psd pa tabanlı ama çok daha fazla özellikli.

psd son sürüm official build için saberdroid.com buraya gir downloadsdan mako yu seç en son tarihliyi indir. üstüne de pa gapps kur reboot etmeden. biliyorsundur sıraları.
Deodex ve Odex Kernel diye 2 seçenek var hangisi? Bir de gapps nerede? Sağ tarafta MD5 diye bir dosya daha var o nedir nasıl yüklenir?