• AndroNetwork'da çerezler (cookies) kullanılmaktadır ve forumlarımızı kullanımınızda bu şartları kabul etmiş sayılırsınız. Daha fazla bilgi edinin.
  • Merhaba, sitemizi reklamsız olarak görüntülemek, konular oluşturmak, tartışmalara katılmak ve diğer özelliklerden faydalanmak için hemen hesap oluşturabilirsin!
  • Özel mesaj, sohbet ya da Facebook, Twitter ve Google+ üzerinden kullanıcılardan destek talebinde bulunmayın. Bir sorun yaşarsanız lütfen sadece forumlarımızı kullanın.

N9000Q/N900 S6/Note5 Aurora Rom (sürekli güncel)

hacım ALLAH razı olsun reboot yaptım şimdi acılmasını beklıyorum

Bak bu sitemizde bulunan root dosyası harbiden de ise yarayan temiz dosya

İlk indir bunu ;
Dış bağlantıları görüntüleme yetkiniz bulunmuyor. Şimdi oturum açın ya da hesap oluşturun.

Buda costum recovrey buda sitemizden Bunu da indir;

Dış bağlantıları görüntüleme yetkiniz bulunmuyor. Şimdi oturum açın ya da hesap oluşturun.

Sonra bu odin uygulamasını indir;

Bak Bunu da indir her ihtimalle karşı stock rom 5.0

Şimdi kardeşim masaüstünde yeni klasör aç bu dosyalar hiç kaybolmasın

Önce telefonunu download moduna al biliyorsun dur o kadarını
Sonra odin ni aç pda ya bas indirdiğin stock rom mu seç ve start de bi 5 dakika sonra restart cekicek hiç bekleme direk recovrey girmeye çalış telefon açılmadan

Recovrey girince wipe seçeneklerini yap 2 buton zaten sonra restart çek

Bu sıra odin ı kapat aç pda tıkla ve root dosyanı seç verdiğim

Telefonu sonra download moduna al ve seçtiğin Root tu start diyerek flaşla

Sonra restart çekince geneden odin den verdiğim costum recovrey seç ve flaşla

Bu sefer telefon açılmadan costum recovrey girmeye çalış ve install de instalden hafıza kartını seç ordan da aurora team yani bu rom mu seç kur sonra restart çek uzun batarya hız ve görselliğin tadını çıkar. Biraz geç yardım ettim kusura bakma artık

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kardesim ismin neydi ismini öğrenmek istıyorum , Hakk razı olsun senden cok saolasın cok tesekkur ederim :)
Yok kardeşim ne zahmeti rehberlik etmek hoşuma gidiyor. Bu foruma pek fazla bakamıyorum çünkü hani burda Samsung üye sayısı oldukça az işte yavaş yavaş geliştirmeye de calisiorum. Adım ulaş bu arada

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

irfannbulut

Yeni kayıt oldu
öncelikle paylaşımın için çok teşekkür ederim kurulumu yaptım yalnız hava durduruldu diye bir hata alıyorum telefonda bir işlem yapamıyorum bunun sebebi ne olabilir kardeşim?

harunserefli

Cevabınız onda
AN Sever ♥
AN Yardımcı Yönetici
ROM Test Kullanıcısı
öncelikle paylaşımın için çok teşekkür ederim kurulumu yaptım yalnız hava durduruldu diye bir hata alıyorum telefonda bir işlem yapamıyorum bunun sebebi ne olabilir kardeşim?
Temiz bir kurulum olmamış o yüzden hata almışsın..
Tüm wipeleri yapıp romu tekrar yükleyip işlem bitiminde de recovery den çıkış yapmadan wipe data wipe cache yaparsan bi önceki romdan hiç bir artık kalmaz

Hocam selamunaleykum bu aurora you yaklasik 2 aydir kullaniyorum 10 numara ama such siralar ses kaydi ve video cekimi yaptiktan sonra galeriden girdigimde bozuk plak sesi gibi bi ses cikiyo ve bilinmeyen hata olustu diyor sorun ne olabilir?