N9000Q/N900 S6/Note5 Aurora Rom (sürekli güncel)

'Orijinal Android Sürümleri Geliştirme' forumunda cestwo20 tarafından 24 Ekim 2015 tarihinde açılan konu

1. AndroNetwork'da çerezler (cookies) kullanılmaktadır ve forumlarımızı kullanımınızda bu şartları kabul etmiş sayılırsınız. Daha fazla bilgi edinin.
  2. Merhaba Ziyaretçi, AndroBlog'a haber ve içerik paylaşımında görev alacak editörler (içerik sağlayıcılar) alınacaktır. Eğer sende yazılarının AndroBlog'da yayınlanmasını istiyorsan iletişim sayfasından bize ulaş!
  3. Özel mesaj ile hiç kimseden destek talebinde bulunmayın. Bu kural sosyal ağlar içinde geçerlidir. Lütfen bir sorun yaşarsanız sadece forumlarımızı kullanın. Facebook, Twitter ve Google+ üzerinden destek talebinde bulunmayın.
  1. Merhaba bende note 3 sm-n9000q var bu rom yüklesem android 6 daki gibi üst tema gri olurmu bide android 6 veya note 7 çıkınca bu modele rom gelirim note 7 nin

2. selamlar kardeşim peki burada 2 versiyonu arka arkaya mı yüklüyoruz yoksa hangisini istersek onu mu yükleyeceğiz ?

3. merhaba bende n9000Q note 3 var custom rom u indirirken n900 diyor benimkisi n900Q . bu romun n9000Q link i varmı yoksa n900 romu n9000q versiyonunda da olurm u ?

4. n900 yabancıların kullandığı exynos çekirdekli note 3 modeli. Türkiye de sonuna Q ekliyorlar fakat donanım içeriği aynı olduğu için sıkıntısız yükleme yapın

5. sitede mevcut araştırarak bulabilirsiniz

6. hangi Adımda Kaldınız?

7. Usta öncelikle teşekkürler bende TWRP yüklüydü wipe seçeneklerinde sadece data ve dalvik chace olduğunu düşünerekten reseti yaptım yüklemeyi yaptım şimdi sistemi yeniden başlat dedim inşallah olmuştur

8. Hava durumu ile ilgili bende durduruldu hatası aldım. Odin'den tekrardan format attım dediğiniz su dosyasını flashladım. Verdiğiniz Recovery modu kuramadım hata aldım bomboş bir sayfa çıktı onun yerine bende flashify (Google Play Store'de mevcut) ile TWRP'yi tekrar kurmak zorunda kaldım. Şu anda açılış ekranında bekliyorum bu hatayı da düzeltebilirsem eğer gayet başarılı duruyor. Teşekkürler...

9. Sorun Çözüldü tavsiyem bu yolu izleyin arkadaşlar sorununuz çözülüyor.

comments powered by Disqus
Yükleniyor...
Buna benzer diğer konular - N9000Q N900 Note5 Forumlar Tarih
Özel Mod NOTE3 XPOSED İÇİN GEREKLİ DOSYALAR[ DEODEX DOSYASI ] -5.0- N9000QXXUEBOG3 (TUR) STOCK [N900][N9000Q] Orijinal Android Sürümleri Geliştirme 31 Mart 2016
Yardım NOTE 3 SM-N9000Q İmei null problemi nasıl çözülür? Soru/Cevap, Yardım ve Sorun Giderme 20 Mart 2016
Smn9000q lollipop 5.0 dan baska rom yukleyemiyorum Özel ROM Yapma & Geliştirme Anlatımları 30 Ekim 2015
[N9000Q] Note 3 N9000QXXUEBOG3 Türkiye Firmware [Lolipop 5.0] (01/07/2015) Orijinal Android Sürümleri Geliştirme 16 Ekim 2015
İstek / Öneri Note 3 (N9000Q) Custom Rom Samsung Galaxy Note 3 15 Ekim 2015