N9000Q/N900 S6/Note5 Aurora Rom (sürekli güncel)

'Orijinal Android Sürümleri Geliştirme' forumunda cestwo20 tarafından 24 Ekim 2015 tarihinde açılan konu

1. AndroNetwork'da çerezler (cookies) kullanılmaktadır ve forumlarımızı kullanımınızda bu şartları kabul etmiş sayılırsınız. Daha fazla bilgi edinin.
  2. Merhaba Ziyaretçi, AndroBlog'a haber ve içerik paylaşımında görev alacak editörler (içerik sağlayıcılar) alınacaktır. Eğer sende yazılarının AndroBlog'da yayınlanmasını istiyorsan iletişim sayfasından bize ulaş!
  3. Özel mesaj ile hiç kimseden destek talebinde bulunmayın. Bu kural sosyal ağlar içinde geçerlidir. Lütfen bir sorun yaşarsanız sadece forumlarımızı kullanın. Facebook, Twitter ve Google+ üzerinden destek talebinde bulunmayın.
  1. öncelikle teşekkürler. Şu olayı hiç root yapmamış birine anlatır gibi anlatabilir misiniz ?

2. En sagdaki uygulamarim iconu bende yok direkt saga cekerek uygulamalarimi gorebiliyorum ne yqpabilirim?

3. Ikinci resimdeki uygulamalarim iconu bende yok saga cekerek bakiyorum uygulamalara ne yapabilirim?

4. ana sayfada ekranı küçült yani widget duvar kağıdı olan bölüme gir. ordan ana ekran ayarları>ana ekran içeriği> ayrı uygulamalar ekranı göster

5. Tesekkur ederim

6. Ram kullanimi cok yuksek buna ne diceksiniz

7. gereksiz uygulamaları kaldır ya da devre dışı bırak benim tel baya hızlı ve iyi oldu.

8. ben kuramadım bi türlü okudum yorumları ama baslayamadım kuruluma

9. ben kuramadım ama yardımcı olur musun

Yükleniyor...
Buna benzer diğer konular - N9000Q N900 Note5 Forumlar Tarih
Özel Mod NOTE3 XPOSED İÇİN GEREKLİ DOSYALAR[ DEODEX DOSYASI ] -5.0- N9000QXXUEBOG3 (TUR) STOCK [N900][N9000Q] Orijinal Android Sürümleri Geliştirme 31 Mart 2016
Yardım NOTE 3 SM-N9000Q İmei null problemi nasıl çözülür? Soru/Cevap, Yardım ve Sorun Giderme 20 Mart 2016
Smn9000q lollipop 5.0 dan baska rom yukleyemiyorum Özel ROM Yapma & Geliştirme Anlatımları 30 Ekim 2015
[N9000Q] Note 3 N9000QXXUEBOG3 Türkiye Firmware [Lolipop 5.0] (01/07/2015) Orijinal Android Sürümleri Geliştirme 16 Ekim 2015
İstek / Öneri Note 3 (N9000Q) Custom Rom Samsung Galaxy Note 3 15 Ekim 2015