N9000Q/N900 S6/Note5 Aurora Rom (sürekli güncel)

'Orijinal Android Sürümleri Geliştirme' forumunda cestwo20 tarafından 24 Ekim 2015 tarihinde açılan konu

1. AndroNetwork'da çerezler (cookies) kullanılmaktadır ve forumlarımızı kullanımınızda bu şartları kabul etmiş sayılırsınız. Daha fazla bilgi edinin.
  2. Merhaba Ziyaretçi, AndroBlog'a haber ve içerik paylaşımında görev alacak editörler (içerik sağlayıcılar) alınacaktır. Eğer sende yazılarının AndroBlog'da yayınlanmasını istiyorsan iletişim sayfasından bize ulaş!
  3. Özel mesaj ile hiç kimseden destek talebinde bulunmayın. Bu kural sosyal ağlar içinde geçerlidir. Lütfen bir sorun yaşarsanız sadece forumlarımızı kullanın. Facebook, Twitter ve Google+ üzerinden destek talebinde bulunmayın.
  1. hacım ALLAH razı olsun reboot yaptım şimdi acılmasını beklıyorum

2. hacım telefon açıldı şimdi yapmam gereken ayar varmı uyugulamalar iconunu bulamadım

3. Bak bu sitemizde bulunan root dosyası harbiden de ise yarayan temiz dosya

İlk indir bunu ;
    https://www.androidfilehost.com/?fid=95897840722641568

Buda costum recovrey buda sitemizden Bunu da indir;

https://www.androidfilehost.com/?fid=95897840722641569

Sonra bu odin uygulamasını indir;

http://androidhost.org/wmmOt
    Bak Bunu da indir her ihtimalle karşı stock rom 5.0

https://mega.co.nz/#!bosUjZSI!MMT7qI3lyc89gGglhY1BHrGctXKMxk3z7Ysuuu1vnsY

Şimdi kardeşim masaüstünde yeni klasör aç bu dosyalar hiç kaybolmasın

Önce telefonunu download moduna al biliyorsun dur o kadarını
    Sonra odin ni aç pda ya bas indirdiğin stock rom mu seç ve start de bi 5 dakika sonra restart cekicek hiç bekleme direk recovrey girmeye çalış telefon açılmadan

Recovrey girince wipe seçeneklerini yap 2 buton zaten sonra restart çek

Bu sıra odin ı kapat aç pda tıkla ve root dosyanı seç verdiğim

Telefonu sonra download moduna al ve seçtiğin Root tu start diyerek flaşla

Sonra restart çekince geneden odin den verdiğim costum recovrey seç ve flaşla

Bu sefer telefon açılmadan costum recovrey girmeye çalış ve install de instalden hafıza kartını seç ordan da aurora team yani bu rom mu seç kur sonra restart çek uzun batarya hız ve görselliğin tadını çıkar. Biraz geç yardım ettim kusura bakma artık

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. Kardeşim yorumlarını yeni gördüm başka birine yardım eder artik yorumum :)

Şimdi ekranı küçült ana ekran ayarları> ana ekran içeriğinden ayrı uygulamaları göster diyerek degisebilirsin .

5. kardesim ismin neydi ismini öğrenmek istıyorum , Hakk razı olsun senden cok saolasın cok tesekkur ederim :)

6. Yok kardeşim ne zahmeti rehberlik etmek hoşuma gidiyor. Bu foruma pek fazla bakamıyorum çünkü hani burda Samsung üye sayısı oldukça az işte yavaş yavaş geliştirmeye de calisiorum. Adım ulaş bu arada

7. öncelikle paylaşımın için çok teşekkür ederim kurulumu yaptım yalnız hava durduruldu diye bir hata alıyorum telefonda bir işlem yapamıyorum bunun sebebi ne olabilir kardeşim?

8. Temiz bir kurulum olmamış o yüzden hata almışsın..
    Tüm wipeleri yapıp romu tekrar yükleyip işlem bitiminde de recovery den çıkış yapmadan wipe data wipe cache yaparsan bi önceki romdan hiç bir artık kalmaz

İmzayı kısalt... Click to collapse... İmzanın tamamını görüntüle... Hepsini görmek için tıklayın...
  9. Hocam selamunaleykum bu aurora you yaklasik 2 aydir kullaniyorum 10 numara ama such siralar ses kaydi ve video cekimi yaptiktan sonra galeriden girdigimde bozuk plak sesi gibi bi ses cikiyo ve bilinmeyen hata olustu diyor sorun ne olabilir?

10. Rom kesinlikle çok güzel çok stabil teşekkürler . Yanlız snapchat'e giremiyorum, oturum açılmıyor . Rom'la ilgili bir problem olsa gerek.

comments powered by Disqus
Yükleniyor...
Buna benzer diğer konular - N9000Q N900 Note5 Forumlar Tarih
Özel Mod NOTE3 XPOSED İÇİN GEREKLİ DOSYALAR[ DEODEX DOSYASI ] -5.0- N9000QXXUEBOG3 (TUR) STOCK [N900][N9000Q] Orijinal Android Sürümleri Geliştirme 31 Mart 2016
Yardım NOTE 3 SM-N9000Q İmei null problemi nasıl çözülür? Soru/Cevap, Yardım ve Sorun Giderme 20 Mart 2016
Smn9000q lollipop 5.0 dan baska rom yukleyemiyorum Özel ROM Yapma & Geliştirme Anlatımları 30 Ekim 2015
[N9000Q] Note 3 N9000QXXUEBOG3 Türkiye Firmware [Lolipop 5.0] (01/07/2015) Orijinal Android Sürümleri Geliştirme 16 Ekim 2015
İstek / Öneri Note 3 (N9000Q) Custom Rom Samsung Galaxy Note 3 15 Ekim 2015