• Özel mesaj, sohbet ya da Facebook, Twitter ve Google+ üzerinden kullanıcılardan destek talebinde bulunmayın. Bir sorun yaşarsanız lütfen sadece forumlarımızı kullanın.

Özel ROM  N900/N9000Q Galaxy Note 3 Rom v6.0 Lollipop UEBOF3 S6 Uyg. (26.06.2015)

cestwo20

Kayıtlı kullanıcı
Eyvallah hocam, yeni atacaginiz stock romlari nerden bulabilirim, bu linkteki pekaka-Xsg_n900xxuebof3-lollipop-v6.0 adli romu telefona indirdim bu ise yaramazmi
İşe yarar tabiki de ama yeni paylaştığım en çok çok daha iyi ekran görüntülerine bakın forumunuzda mevcut detaylı bir sekilde

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

umutsamicetin

Kayıtlı kullanıcı
Hocam
İşe yarar tabiki de ama yeni paylaştığım en çok çok daha iyi ekran görüntülerine bakın forumunuzda mevcut detaylı bir sekilde

Hocam enson attiginizi goremedim linki atabilirmisin acaba ve nasil yukkenecegini

umutsamicetin

Kayıtlı kullanıcı
anladığım kadarıyla stock rom telefonun ilk fabrika çıkış hali oluyor. şu an dediğiniz rom u indiriyorum ayrıca stock rom için bana güvenilir bir link atar mısınız

umutsamicetin

Kayıtlı kullanıcı
anladığım kadarıyla stock rom telefonun ilk fabrika çıkış hali oluyor. şu an dediğiniz rom u indiriyorum ayrıca stock rom için bana güvenilir bir link atar mısınız
Kardesim herseyi yükledim telefonu ilk haline cevirdim ama rom u seçip cwmde son aşamada yuklemede problem çıkıyor abordet diyor yardım edermisin