• Merhaba, sitemizi reklamsız olarak görüntülemek, konular oluşturmak, tartışmalara katılmak ve diğer özelliklerden faydalanmak için hemen hesap oluşturabilirsin!
  • Özel mesaj, sohbet ya da Facebook, Twitter ve Google+ üzerinden kullanıcılardan destek talebinde bulunmayın. Bir sorun yaşarsanız lütfen sadece forumlarımızı kullanın.

Özel ROM  N900/N9000Q Galaxy Note 3 Rom v6.0 Lollipop UEBOF3 S6 Uyg. (26.06.2015)

Eyvallah hocam, yeni atacaginiz stock romlari nerden bulabilirim, bu linkteki pekaka-Xsg_n900xxuebof3-lollipop-v6.0 adli romu telefona indirdim bu ise yaramazmi
İşe yarar tabiki de ama yeni paylaştığım en çok çok daha iyi ekran görüntülerine bakın forumunuzda mevcut detaylı bir sekilde

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hocam
İşe yarar tabiki de ama yeni paylaştığım en çok çok daha iyi ekran görüntülerine bakın forumunuzda mevcut detaylı bir sekilde

Hocam enson attiginizi goremedim linki atabilirmisin acaba ve nasil yukkenecegini

anladığım kadarıyla stock rom telefonun ilk fabrika çıkış hali oluyor. şu an dediğiniz rom u indiriyorum ayrıca stock rom için bana güvenilir bir link atar mısınız