• Özel mesaj, sohbet ya da Facebook, Twitter ve Google+ üzerinden kullanıcılardan destek talebinde bulunmayın. Bir sorun yaşarsanız lütfen sadece forumlarımızı kullanın.

Özel ROM  N900/N9000Q Galaxy Note 3 Rom v6.0 Lollipop UEBOF3 S6 Uyg. (26.06.2015)

valeyard

Kayıtlı kullanıcı
KARDEŞİM BEN Aurora-N900-Full-G9200-Port-No.2.1 ROMU YUKLEDIM COK GÜZEL AMA BİR SORUNUM VAR SİSTEM DE TÜRKÇE DİL VAR AMA TAMAMI TÜRKÇE OLMUYOR ONU SEÇİNCE TÜRKÇE YE NASIL CEVİREBİLİRİM
Telefonu degistirdim. Kendim deneyemiyorum. Rom stabil degil zaten bi süre oyle idare etmen gerekiyo. Ama google playda MoreLocale 2 diye bi uygulama var onu bi dene

valeyard

Kayıtlı kullanıcı
KARDEŞİM BEN Aurora-N900-Full-G9200-Port-No.2.1 ROMU YUKLEDIM COK GÜZEL AMA BİR SORUNUM VAR SİSTEM DE TÜRKÇE DİL VAR AMA TAMAMI TÜRKÇE OLMUYOR ONU SEÇİNCE TÜRKÇE YE NASIL CEVİREBİLİRİM
Büyük harflerle yazmazsan daha güzel olur kardeşim, acil falan da yazma öyle uyarı yiyebilirsin moderatörden benden demesi :D
Aurora romu acabilirsin mesela forumda yeni konu olarak ne dersin?

SM-G9250 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

umutsamicetin

Kayıtlı kullanıcı
Hocam selamunaleykum, kullandigim cihaz Samsung smn9000q idi be sitenizden lollipop 5 root attim be telefonum suan sm900 diye aciliyor, Ben telefonumu tekrardan s6 ,note5 veya note4 Rom u atmak istiyorum ama hep fail sonucuyla karsilasiyorum acaba telefonuma gore by romlardan yokmu.tesekkur ederim

cestwo20

Kayıtlı kullanıcı
Hocam selamunaleykum, kullandigim cihaz Samsung smn9000q idi be sitenizden lollipop 5 root attim be telefonum suan sm900 diye aciliyor, Ben telefonumu tekrardan s6 ,note5 veya note4 Rom u atmak istiyorum ama hep fail sonucuyla karsilasiyorum acaba telefonuma gore by romlardan yokmu.tesekkur ederim
Kardeşim odin ile stock rom at yeni s6 ve note 5 konu acicam hemde stock dan daha hızlı.

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi