• Merhaba, sitemizi reklamsız olarak görüntülemek, konular oluşturmak, tartışmalara katılmak ve diğer özelliklerden faydalanmak için hemen hesap oluşturabilirsin!
  • Özel mesaj, sohbet ya da Facebook, Twitter ve Google+ üzerinden kullanıcılardan destek talebinde bulunmayın. Bir sorun yaşarsanız lütfen sadece forumlarımızı kullanın.

Yardım: Çözüldü  N8005 N8000 E Rom Yapıldı Telefon Özelliği Çalışmıyor

MuhYal

Muhammed Yalçınkaya
Yönetici
Cihazını çıkartıp yeniden başlatır mısın?

future_man

Yeni kayıt oldu
Cihazda 2. sayfada bir arkadaşa yardım ederken verdiğin linkte ki N8000XXUDND5-4-4-2_Deodex-LiteV1.zip roomu yüklü vaziyetteydi. Herhangi bir wipe işlemi yapmadan ( "FAİL" hatasını wipe işlemi yapıp acaba USB hata ayıklama modunu inaktif ettiği için mi alıyorum diye düşündüğüm için :) ) aşağıda ki aşamalara geçtim;

Orjinal N8000 romu istediğim için Sammobile'dan araştırdım ve İngilterede ki N8000ler için yayınlanmış en güncel room dosyanı indirdim. Linki budur (
Dış bağlantıları görüntüleme yetkiniz bulunmuyor. Oturum açın ya da hesap oluşturun.
) İndirdiğim bu dosyayı 7zip programı yardımıyla "tar" uzantısına çevirdim. Sonrasında download mode'da tableti açıp odin programında "tar" uzantılı dosyayı "AP" kısmına tanıttım, Auto Reboot ve Re-Partition seçeneklerini kapatıp "START" düğmesine tıkladım. "FAİL" hatası ortadan kalktı fakat;

Şuan yaklaşık 30 dk oldu ve "download mode" da ki mavi çubuk 30 dk'dır en sonuna gelmiş şekilde duruyor. Odinde gözüken durum ise bu linkte mevcut.
Dış bağlantıları görüntüleme yetkiniz bulunmuyor. Oturum açın ya da hesap oluşturun.
Burada da yazdığım gibi orjinal roomu kullanmak istiyorum :) Senin verdiğin room'da bir sıkıntım yok orjinal roomu yüklerken anlattığım sıkıntıları yaşıyorum :)

panorama1453

Yeni kayıt oldu
merhaba muhyal kardeş n8000 tabletime n8000 rom yükledim rotladım dedğin gibi telefon işarti geldi arama yapmaya çalıştığımda arama sonlandı diyor sana zahmet benim konuyla bir ilgilenirmisin...