• Merhaba, sitemizi reklamsız olarak görüntülemek, konular oluşturmak, tartışmalara katılmak ve diğer özelliklerden faydalanmak için hemen hesap oluşturabilirsin!
  • Özel mesaj, sohbet ya da Facebook, Twitter ve Google+ üzerinden kullanıcılardan destek talebinde bulunmayın. Bir sorun yaşarsanız lütfen sadece forumlarımızı kullanın.

Yardım: Çözüldü  N8005 N8000 E Rom Yapıldı Telefon Özelliği Çalışmıyor

ben samsung galaxy n8005 modelimi rom yaparak n8000 yaptım telefon özellği için.ama telefon özelliği olmasına rağmen arayamıyorum.bir numara cevirdiğimde arama sonlandırıldı diyor kendini kapatıyor.bunun bir çözümü var mı?. tablet hayla rootlu.inşaallah bbir bilginiz varsa benimle paylaşırmısınız?

MuhYal

Muhammed Yalçınkaya
Yönetici
Öncelikle Caps Lock tuşunu kapat bir lütfen :) Cihazında işlem öncesi tüm Wipe işlemlerini sırasıyla yaptın mı?

MuhYal

Muhammed Yalçınkaya
Yönetici
Senden tek bir şey isteyeceğim bu tüm sorununu çözecek. Bana verdiğin yazılım bilgisine göre bu hatayı alman normal. Allta verdiğim ROM dosyasını indir ve cihazının hafızasına at. Tüm wipe işlemlerini sırasıyla eksiksiz yap ve rdından ROM dosyasını yükle. Sonucu bana yazarsın.

Tavsiye istersen de şu adresteki işlemleri yapıp önceki CWM ve Root versiyonunu benim anlatımımda ki ile değiştir.
Konu bağlantısı:
Dış bağlantıları görüntüleme yetkiniz bulunmuyor. Oturum açın ya da hesap oluşturun.

ROM bağlantısı:
Dış bağlantıları görüntüleme yetkiniz bulunmuyor. Oturum açın ya da hesap oluşturun.

Dosya adı: N8000-XXCMJ3-MultiCSC-deodexed.zip
Dosya boyutu: 886.97 MB