Yardım: Çözüldü  N8005 N8000 E Rom Yapıldı Telefon Özelliği Çalışmıyor

• Özel mesaj, sohbet ya da Facebook, Twitter ve Google+ üzerinden kullanıcılardan destek talebinde bulunmayın. Bir sorun yaşarsanız lütfen sadece forumlarımızı kullanın.

MuhYal

Muhammed Yalçınkaya
Yönetici
15.02.2014
7,169
763
13,452
Tabletini kapatıp recovery modunda açmalısın daha sonra Wipe data/Factory reset işlemini yapmalısın.

metina33

Yeni kayıt oldu
Kayıtlı kullanıcı
18.06.2015
3
1
17
kardeşim öncelikle senin gibi sabırlı ve yardım sever bir arkadaşa sonsuz saygı ve sevgiler.benim gibi androidten çok anlamayan birine bile rootlatıp rom yükletip sonrada çıkan sorunları çözüp tablete telefon özelliği kazandırdığın için tekrar teşekkürler. kolay gelsin kardeşim.

metina33

Yeni kayıt oldu
Kayıtlı kullanıcı
18.06.2015
3
1
17
Tabletini kapatıp recovery modunda açmalısın daha sonra Wipe data/Factory reset işlemini yapmalısın.
muhammet bey telefon özelliği yükledim...arama yapmıyordu onuda sizin verdiğiniz son şeyle hallettim ama bugün farkettim kamera resim çekiyor ama video kayıt yapmıyor...kayıt tuşuna basınca donma oluyor ve "kayıt başarısız" diye yazı çıkıp kamera modundan çıkılıyor

metina33

Yeni kayıt oldu
Kayıtlı kullanıcı
18.06.2015
3
1
17
muhammet bey telefon özelliği yükledim...arama yapmıyordu onuda sizin verdiğiniz son şeyle hallettim ama bugün farkettim kamera resim çekiyor ama video kayıt yapmıyor...kayıt tuşuna basınca donma oluyor ve "kayıt başarısız" diye yazı çıkıp kamera modundan çıkılıyor...yardımcı olabilirseniz çok sevinirim...

sero497

Yeni üye
Kayıtlı kullanıcı
03.12.2014
22
1
382
o surun bende de var kamera foto çekiyor ama video çekmiyor,kaç aydır takip edip sorunun çözülmesini bekliyorum ama daha sonuç çıkmadı

rezacan

Yeni kayıt oldu
Kayıtlı kullanıcı
07.10.2015
1
0
392
Hocam öncelik ile eline sağlık. Yandex linkinde indirdiğim rom ile telefon çalıştı fakat bu romda tablete yavaşlama var. ve ekraın sol üstünde 0.1 g/c bi ibare var. Başak rom var mı ?

future_man

Yeni kayıt oldu
Kayıtlı kullanıcı
20.03.2015
7
1
27
@MuhYal kardeşim cihazı verdiğin N8000 romu yüklü olarak sıkıntısız bir şekilde kullanıyordum biraz yavaşladı gerekçesiyle recovery modunda reset atabilirmiyim diye biraz kurcaladım sonrasında cihazım wifi'ye bağlanmaz oldu. Diğer romlarla denedim bir sıkıntısı yok 5.0.2 lolipop romu vardı onunla da bağlanabildim ama demo bir sürüm olduğu için senin romunu yükledim tekrar. Ama yine wifiye bağlanamıyorum şifreyi kabul ediyor ama hiç bir bağlanma girişiminde bulunmuyor. Yardımların için şimdiden çok sağol.

bykadirizm

Yeni kayıt oldu
Kayıtlı kullanıcı
18.01.2016
1
0
12
@MuhYal kardeşim cihazı verdiğin N8000 romu yüklü olarak sıkıntısız bir şekilde kullanıyordum biraz yavaşladı gerekçesiyle recovery modunda reset atabilirmiyim diye biraz kurcaladım sonrasında cihazım wifi'ye bağlanmaz oldu. Diğer romlarla denedim bir sıkıntısı yok 5.0.2 lolipop romu vardı onunla da bağlanabildim ama demo bir sürüm olduğu için senin romunu yükledim tekrar. Ama yine wifiye bağlanamıyorum şifreyi kabul ediyor ama hiç bir bağlanma girişiminde bulunmuyor. Yardımların için şimdiden çok sağol.
future_man n8000 orjinal romu yükleyebildin mi tabletine.